Galatasaray’dan Tartışılacak Bir Karar

Galatasaray’dan Tartışılacak Bir Karar

Galatasaray son zamanlarda Avrupa ligindeki başarısıyla gündemde yer alır. Kulüpten yapılan son açıklama ise; Galatasaray’ı fikir ayrılığına düşürdü. Hakemler tarafından kendilerine yönelik yapılan haksızlıklar üzerine bundan sonra açıklamaları Fatih Terim’in üstleneceği yönünde bir karar çıktı.

Burak Elmas Bizzat Kendisi İstedi

Avrupa ligi son maçı Lazio’dan önce bu kararın alındığını açıklayan Galatasaray Spor Kulübü; kulüp yönetimi ve teknik heyetle birlikte bu kararın verildiğini açıkladı. Galatasaray Başkanı Burak Elmas’ın artık TFF ve Hakemlerle ilgili yapılacak olan açıklama ve itirazları; teknik direktör Fatih Terim’in üstleneceğinin açıklanmasının yankıları ise sürüyor. mariogame.net

Taraftarın pek hoş karşılamadığı bu kararın takımı kötü yönde etkileyeceğine yönelik varsayımların olması; kararın sorgulanmasının gerektiği yönündedir.

Alınan bu kararda eleştirinin dozu ve tarzı yüzünden ceza yaptırımlarının uygulanması da eksi bir yön olarak ifade edildi. Fatih Terim’in bu durumdan dolayı alabileceği cezaların takımı kötü yönde etkileyeceği ve puan kaybına yol açacağı yönünde korkularda bulunuyor. 

Galatasaray Ligde Toparlanmak İstiyor

Avrupa liginde aldığı başarının gururunu taşıyan sarı kırmızılı ekibin; ligdeki kötü gidişatın önüne geçmek içinde bazı kararlar alacağı belirtildi. Yeni bir yol izlemek isteyen Galatasaray Spor Kulübünün aldığı bu yönetimsel kararın;  bu değişimin bir sonucu olacağı yönünde duyumlarda yer aldı.

Lig arasında oyuncu transferini hızlandırmak ve ihtiyaca yönelik futbolcu alımı stratejisini izlemek isteyen Kulüp yönetiminin aldığı kararın sonuçlarının ne olacağı merak konusudur. 

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN