Fitvehafif’in Kişiye Özel Yemek Paketleri

Uzman diyetisyenler eşliğinde hazırlanan, sağlıklı beslenmek ve formda kalmak isteyenler için fit ve hafif hizmeti ayağınıza getiriyor. Sizlere sağlıklı yemek paketleri sunarak, yeme alışkanlıklarınızı değiştirmeyi planlayan, https://www.fitvehafif.com/ sitesi sayesinde sizler de fit, hafif ve bir o kadar da lezzetli yemek paketlerini kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Kişiye Özel Vip paketi ile formunuzu korumanız mümkün oluyor. Beslenme uzmanı tarafından hazırlanan bu özel menüde kişinin sevip sevmediği, günlük alışkın olduğu besinler göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. Kişilerin hastalıkları var ise bu dikkate alınmaktadır. 3 ana öğün ve 2 ara öğün olarak hazırlanan yemek paketleri her gün farklı menü ve farklı lezzetlerden oluşmaktadır. Günlük alınması gereken kalori miktarına uygun olarak yapılan siparişler her gün taze olarak teslim edilmektedir.

Sağlıklı beslenmek istiyorum ve formumu korumak istiyorum diyenler için de sağlıklı beslenme- kilo koruma yemek paketleri bulunmaktadır. Yine bu paketler kişiye özel olarak diyetisyenler eşliğinde hazırlanmaktadır. Örneğin avokadolu ve lor peynirli omlet, ızgara köfte, buharda haşlanmış sebze, bitki çayı, sade kahve, çorba gibi farklı seçenekler ile hazırlanan paket kişinin sevdiği lezzetler ve kalori miktarı hesaplanarak yapılmaktadır.

Aralıklı oruç, detoks beslenme paketi, gebe/emziren anne paketi, kilo alma / kilo verme paketi, kişiye özel beslenme paketi, sağlıklı beslenme/ kilo koruma paketi, vegan beslenme paketi, vejetaryen beslenme paketi seçeneklerinden size en uygun olan programa diyetisyenler eşliğinde karar vererek günlük almanız gereken kaloriye uygun beslenme programı yapılabilmektedir. Kilo alma / verme paketi için, https://www.fitvehafif.com/kilo-alma linkine tıklamanız yeterli.

Diyetisyenler ile seçilen en uygun paket, seçilen paket tercihlerine göre taze ve sıcak olarak hazırlanmakta ve kişilere ulaştırılmak üzere yola çıkmaktadır. Her paket için farklı gün seçenekleri bulunmaktadır. 5 günlük, 10 günlük 30 günlük gibi.

Formunu korumak, hazır gıdalardan uzak durmak, sağlıklı ve dengeli beslenmek isteyenler için fit ve hafif yemek paketleri hazırlamaktadır. İş yerinde yeme alışkanlıklarını değiştirmek isteyenler için bu menüler çok kurtarıcı olmaktadır.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN