Evlilikte eş tercihi sağlığınızı etkileyebiliyor

Evlilik çok ince bir müessesedir. Gerek ilk kez evlenenler için gerekse ikinci kez evlenenler için eş tercihi, uyumluluu ve anlayışlığı bu konuda takdir ederseniz çok önemli bir mevzudur. Çevremizde boşanmak üzere bir çok örnek var peki bu örneklere baktığımızda hangimiz ders çıkarıyoruz? Çevremizdeki boşanmalara nazaran bir anket yaptığımızda boşanmaların çoğunluğu ne sebepten kaynaklanıyor?

Bunu eğri oturup doğru konuşmak lazım bir gün başımıza gelmeyeceği ne malum? Sağlıklı bir evlilik yapmak için yeni evlenecek adaylara duyurumuz: Kafanıza, yaşam tarzınıza, yaşayış tarzınıza, hobilerinize, görüşlerinize, dünyaya bakış açınıza, damak tadınıza vb. (saymakla bitmez) velhasıl bu saydıklarımıza uygun kafa dengi kişiyle evlilik yapmak evliliğinizin sağlığı için faydalı olacağını bilin.

boşanmalar neden kaynaklanıyor, evlilik nasıl sağlıklı şekilde nasıl ilerler, evlilikte eş tercihi, evlenmek için nasıl bir eş seçmeli, eş seçerken dikkat edilmesi gerekenler, eş seçerken nelere dikkat edilmeli, kadınlar eş seçerken nelere dikkat etmeli,

Soru ve Görüşleriniz İçin Lütfen Yorum Yapınız…

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN