Ev Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

 

Yaşam alanı olması bakımından kişilerin kendi evinde oturması bir başkadır. İnsanlar yıllarca çalışarak hep ev nasıl al ya da ev almak için neler yapayım düşüncesi taşırlar. Artık kişilerin bu kaygılı düşüncelerini yok eden bir sistem bulunuyor. Sistemimiz ev sahibi olmak isteyen kişilerin, kara kara düşünerek kiradan nasıl kurtulurum endişelerine son veriyor. Peşinat olmadan, banka kredisine faiz ödeme derdi olmadan, kolay ödemeli olarak sabit taksitlerle konut sahibi olunabiliyor.

Ev Almada Faizsiz Sistem

Ev almak ancak faiz ve peşinat ödemek istemiyorsanız, geçmiş yıllarda Anadolu’da uygulanan imece usulüne benzeyen sistemimizi tercih edebilirsiniz. Ülkemizin istediğiniz şehrinde bulunan ve almak istediğiniz evi bu sayede kolaylıkla alabilir, her ay ödemek zorunda olduğunuz kiradan kurtulabilirsiniz. Dilediğiniz sayıdaki gruba dahil olarak, gruptaki kişi sayısı kadar taksit ödeyebilir, her ay bir üyeye ev alabilirsiniz.

Ev Almada Bütçeye Özel Sistem

Sistemimizde her bütçeye uygun olan seçenekler sunmak ve ev alımını sorunsuz hale getirmek için;

  • Noter onaylı olan sözleşmeler hazırlamakta,
  • Güvenilirlik konusunu en üst seviyede aldığımız önlemlerle sağlamakta,
  • Sizin ekonomik koşulunuza en uygun olan ödeme şekillerini

sunmaktayız. Sistemimizde her ay bir üyemizin ev alım işlemlerini tamamlamakta ve kira sıkıntısına son vermelerini sağlamaktayız.

Ev Almak Problem Olmasın

Sürekli reklamları yapılan ev ve konut kampanyaları için bana uygun değil sıkıntınıza son vererek, ailenize uygun evi almanız için destek sağlamaktayız. Bizlerle irtibat kurarak ev kampanyaları araştırmalarınıza son verebilir, kendi koşullarınıza uygun olan eve sahip olabilirsiniz. Hiç peşinatsız, vade farksız, ara ödeme sorunu olmadan ihtiyaç duyduğunuz eve grubunuzdaki kişi sayısıyla bağlantılı olarak sahip olabilirsiniz. En kazançlı şekilde ve ödeme konusunda zorlanmadan ev sahibi olabilmek için bizimle iletişim kurunuz.

Ev Alırken Zorlanmayın

Banka kredisiyle ev almak, alınan evin fiyatının üç dört misli katı faiz ödemeye sebep oluyor. Sistemimiz bu maddi yükü ortadan kaldırarak faizsiz ev sahibi olmanızı sağlıyor. Ülkemizin tüm şehirlerinden sistemimize dahil olarak bizlere ulaşabilir ve daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ev sahibi olmak için kolay ve kaliteli bir seçenek için bizleri tercih edebilirsiniz.

Ev almak için katilimevim.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

 

https://www.katilimevim.com.tr/konut-kredisi-cekerek-ev-sahibi-olmak-isteyenlere-faizsiz-ev-kredisi-alma-imkani/

https://www.katilimevim.com.tr/yuksek-faizle-ev-almak-mi-birikim-yaparak-ev-almak-mi-daha-mantikli/

https://www.katilimevim.com.tr/ev-kredisi-cekecekler-dikkat-faizsiz-ev-sahibi-olabilirsiniz/

 

 

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN