Etsy Nedir?, Ne İşe Yarar?

 

Oldukça popüler olduğu için insanlar Etsy nedir sorusunu merak ederler. Bu bakımdan kullanıcılarına tamamen el yapımı özgün ve son derece ustalıkla hazırlanmış ürünler sunan bir Pazar yeri olarak tanımlanması mümkündür.  Etsy, uluslararası bir konuma ve son derece geniş bir kullanıcı tabanına sahiptir.

Etsy Kolaylıkları

Sanatsal ve el yapımı ürünlerin ön plana çıkması Etsy nedir sorusuna bir cevap niteliği taşır. Etsy üzerinden tamamen el yapımı veya retro ürünlerden meydana gelen geniş bir yelpazede sanat eseri değeri olan eşyalar, giysiler ve aksesuarlar bulunabilir. Bu nedenle Etsy’de satılan ürünler genellikle bu alan üzerine kuruludur. Etsy’de satışa başlamak için önce bir mağaza açılması gerekir.

Etsy Hesap Açılışı

Etsy.com’a giriş yapılmasının devamında Etsy’de Satış bölümünün ziyaret edilmesi ile birlikte kolay bir şekilde mağaza açılabilir. Oldukça kolay bir işlem olduğu için Etsy nedir sorusu oldukça fazla kişi tarafından tercih edilir. Ekranda bulunan tüm formların doğru ve eksiksiz bilgilerle doldurulması ile hesap açılışı gerçekleştirilir. Detaylı bilgi almak için https://www.shipentegra.com/blog/etsy-nedir/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN