Erken Barbaros’a ‘Ya sen kimsin?’

Ünlü sunucu Ece Erken, yılbaşıyla ilgili paylaşımda bulunan Barbaros Şansal hakkında sert paylaşımlarda bulundu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Geçtiğimiz gece gözaltına alınan modacı Barbaros Şansal, yılbaşı gecesi hazırladığı bir videoyu sosyal medyada paylaşınca kısa sürede yayıldı. Videoyu paylaştıktan sonra Kuzey Kıbrıs’a giden Şansal, oradaki polislerin müdahalesiyle sınır dışı edildi. Atatürk Havalimanına geri gelen Şansal, havaalanında aprona girecekken linç ile karşı karşıya geldi. Kısa sürede yayılan skandal görüntüler bir çok ünlünün de tartışmasına sebebini sorgulamaya neden oldu. Türkiye hakkında hakaret içerikli konuşmalar paylaştığı düşünülen Barbaros Şansal hakkında Ece Erken’de sosyal medya hesabından nefret içeren cümlelerine yer verdi.

Ece Erken paylaşımında içinde tutamadığını söyleyerek, bindiği uçakta taşkınlık çıkardığını söyledi. Sunucu Şansal hakkında “kimsin ülkemize laf söylüyorsun” diye çıkışmalara yer verdi. Barbaros Şansal’a küçük düşürecek bir söylemle ‘adamcık’ diye hitap eden ünlü sunucu Ece Erken, Kıbrıs’ın sınır dışı ettiğini söyledi ve başka bir uçakla başka bir ülkeye geçiş yaptığını da ekledi.

Modacı Barbaros Türkiye hakkında düşüncelerini video ile anlatarak, takipçilerine yeniyıl kutlamaları hakkında cümleler sarfetmişti. Gazetecilerin tutukluluklarına da yer veren konuşmasında dolarlarını İsviçre bankasına yatıracağından da söz ediyor.  Öte yandan Türkiye’de yaşayan vatandaşları küçümseyecek şekilde “B… Boğul Türkiye” sözcüklerini videonun sonunda kullanıyor.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN