En İyi Tüy Dökücü Krem Önerileri

Günlük hayatta en çok yaşadığımız problemlerden biri istenmeyen tüyler. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için birçok yolumuz var. Ancak şu sıralar hem tahriş etmemesi hem de zaman almaması açısından en popüler yöntem; tüy dökücü krem ! İstenmeyen tüylerden acısız bir şekilde kurtulmayı sağlayan tüy dökücü kremler 3-6 dakika kadar kısa bir sürede tüyleri dökerken hoş kokuları ile de dikkat çekiyor.

Kıl dökücü krem; krem, jel, pudra, losyon ve sprey formlarıyla karşımıza çıkabiliyor.  Hayatımıza çok kısa bir süre önce girmiş olan bu ürünler bugün en çok tercih edilen tüy dökme aracı. Peki hayatımızın bir parçası haline gelen acısız ve pratik olan bu tüy dökücü kremler hakkında ne kadar bilgi sahibiyiz? Kullanırken nelere dikkat etmeliyiz?  Ve en önemlisi istenmeyen tüylerden kurtulurken sağlığımıza zarar vermemek adına hangi ürünleri tercih etmeliyiz?

Tüy Dökücü Kremler Kullanılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kıl dökücü krem kullanılırken en önemsememiz gereken şey ürünün direkt cilde temas ediyor oluşudur. Cilt tipleri birbirinden farklı olduğu için bireylerin kullanacağı tüy dökücü krem de farklı olacaktır. Cilt tipinize uymayan bir ürün seçerseniz; ürün ne kadar güvenilir olursa olsun cildinizde tahrişe veya enfeksiyona sebep olacaktır. Tüy dökücü kremler her ne kadar yüze ve genital bölgeye de kullanılabiliyor olsa da ürün seçerken mutlaka genital bölge ve yüze de kullanılabilir olduğu ürün içeriğinde yazmalıdır. Tüy dökücü krem komple kullanmadan önce mutlaka cildinizin küçük bir yerinde test edin. Eğer herhangi bir alerjik reaksiyon ile karşılaşmadıysanız kalan kısımlar için de kullanabilirsiniz demektir. Son olarak; kremi bekletme süresi markadan markaya değişkenlik gösterir. Paketin üzerinde yazan bekletme süresi aşmadan kullanılmalıdır. Cilde direkt temas edecek bu ürün seçerken güvenilir bir ürün olmasına dikkat edilmelidir. Kıl dökücü krem dediğimizde ise akla ilk gelen; Bioder tüy dökücü krem serisi!

Bioder Tüy Dökücü Krem Serisi

Bioder erkekler ve kadınlar için ayrı ayrı ürünler çözüm ortaklığı sunmaktadır. Hoş kokulu, etkili, paraben ftalat ve koruyucu içermeyen bir ürün arayanların ilk tercihidir. İstenmeyen tüylerden kurtarırken aynı zamanda cildinizi nemlendirir ve pürüzsüz bir görüntüye kavuşmanızı sağlar. Dermatest tarafından dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

 

 

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN