En iyi Mobil Pos

En iyi Mobil Pos

Mobil pos ve sanal pos hizmetlerinde posfix ile, komisyonsuz kesintisiz alışveriş keyfi.

PayFix Mobil Pos

Payfix, satıcılara birçok yoldan destek vermektedir. Firma, sanal pos hizmetiyle satıcıların internet üzeri satışlarındaki ödemelerini güvenli olarak almasını mümkün kıldı. Fiziksel alışverişlerde ise işletmeler Payfix mobil pos arayıcılığıyla ödemelerini alıyor. Başka bir deyişle Payfix’in mobil pos hizmeti sayesinde işletmeler internet alışverişlerinin yanı sıra normal alışverişlerde de Payfix’in güvenli altyapısını kullanma imkanını elde ediyor.

Ücretsiz ve zamana bağımlı olmadan para transferi olan Payfix, bireysel bankacılık konusunda çığır açtı. Ancak firma son zamanlarda işletmelere uygun özellikler geliştirmeye başladı. Özellik’le küçük ve orta ölçekli işletmeler gerek internet gerekse fiziki alışverişlerde Payfix’in güvenilir altyapısını kullanıyor. Firmanın hem sanal pos hem de mobil pos hizmetleri 3         D Secure protokolüyle çalışıyor. Bu da aslında firmanın işletmelere ve tüketicilere güvenli bir şekilde işlem yapma fırsatı tanıyor. Mobil pos’un 3D Secure uyumlu çalışması dolayısıyla müşteriler ödemelerini hesap ve kart bilgilerini koruyarak yapıyor. Aynı şekilde satıcılar da ödemelerini %100 güvenli bir şekilde alıyor. Böylece alışverişlerde her iki tarafın da hakları korunuyor.

Mobil Pos Nasıl Alınır?

Bir kullanıcının mobil uygulamayı pos olarak kullanması için kurumsal hesabı olmalıdır. Bireysel hesapları mobil pos olarak kullanmak mümkün değildir. Bankaların pos cihazlarında olduğu gibi başvuru sonrası uzun bir bekleme süreci yoktur. Şartları sağlayan kurumsal hesaplar kısa sürede mobil pos hizmetinin avantajlarını kullanmaya başlar. Firmanın mobil pos hizmetinde olduğu gibi bu hizmette de PosFix ismi geçerlidir.

Posfix kullanmak için öncelikle Payfix’e başvuru yapmak gerekir. Ardından kurumsal Payfix hesaplarıyla mobil uygulamaya giriş  yapan kurumsal üyeler bu özelliği kullanmaya başlayabilir. Posfix mobil pos ile cihazın kart okuyucusunu kullanan satıcılar ödemeleri sorun yaşamadan almaktadır. Cihazın kart okuyucu özelliği yoksa üyelerin kart bilgilerini manuel olarak girmesi gerekir. Payfix mobil pos’un pratik olmasının yanı sıra ekonomik olarak da işletmelere faydası büyüktür. İşletmeler bankaların yüksek komisyonlu cihazlarını almak zorunda kalmak yerine kişisel cihazını pos cihazına dönüştürür. Mobil pos hizmeti Payfix mobili destekleyen tüm cihazlarda geçerlidir. Dolayısıyla hemen hemen bütün dokunmatik telefonlar ve tabletleri pos cihazına dönüştürebilirsiniz. Eğer dilerseniz sanal pos kullanmak için bu link https://www.payfix.com.tr/sayfa/sanal-pos.html üzerinden inceleyebilir ve bize başvuruda bulunabilirsiniz.

Dilerseniz bir sonraki yazımız olan alışveriş https://www.payfix.com.tr/sayfa/alisveris-yap.html sayfasını inceleyebilirsiniz.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN