Eğlenceli Çocuk Şarkıları

Türkiye’nin en yeni ve eğlenceli Youtube çocuk kanalı Kondosan ile anne, baba ve öğretmenlerin içi artık çok rahat. Güvenli içerikli çocuk şarkıları ve masallar kanalımızda uzman pedagogların önerdiği kurgular, ses efektleri ve dinlendirici renkler ile harmanlanarak çizgi film ve animasyon desteği ile sunulmaktadır. İnternette yayınlanan çoğu çizgi filmin okul öncesi çocuk gelişimine akademik ve öz bakım becerisi yönünden herhangi bir kazanım sağlamadığı, aksine çocuk gelişimini olumsuz etkilediği tarafımızca tespit edilmiştir. Youtube kanalları arasında fark ettiğimiz bu açığı Kondosan isimli kanalımız ile kapatarak çocukların eğlenceli çocuk şarkıları, masallar ve çizgi filmler eşliğinde etkili ve kalıcı bir şekilde öğrenmelerini amaçladık.  Eğitim uzmanları ve uzman pedagoglar eşliğinde kurguladığımız içerikler sayesinde çocuklarımızın öz bakım becerisi gelişmekte, okul öncesi eğitiminde gerekli olan renklerin, sayıların öğrenilmesi gibi eğitim faaliyetleri güven ve eğlenceli dakikalar içinde gerçekleşmektedir.

Yayınladığımız videolarda kasıtlı ve özel olarak belirlediğimiz ses efektleri ve renkler, çocuğu dinginleştirip dikkatini belli bir noktaya toplayarak öğrenmeye açık hale getirmektedir.

Bücür Kedi İle Tanıştınız mı?

Kondosan Youtube kanalımızın en çok sevilen karakteri bücür kedi, çocuklarımıza eğlenceli dakikalar içinde öz bakım becerisi kazanmayı aşılayarak annelerin sevilmesi gerektiği gibi aile ilişkileri ve oyun oynandıktan sonra odanın toplanması gerektiği konusunda bilgiler vererek bu davranışların kazanımı amaçlanmaktadır. Yayınlanan bücür kedi şarkısı, çocuk şarkılarının çocuk gelişimi üzerindeki etkisini gözler önüne sermektedir. Yapılan araştırmalar müzik ve buna bağlı olarak gösterilen uygun görselin bir araya getirildiğinde öğrenmeyi daha etkili ve kalıcı hale getirdiğini göstermektedir.

Kondosan kalitesi ile hazırladığımız tüm yeni videolarımızı cumartesi günleri saat 10.00’da periyodik olarak yayınlamaktayız. Kondosan Youtube kanalımızı ‘’Abone ol’’ butonuna tıklayarak takip edebilir, kanalımızın sosyal medya hesaplarını takip ederek en yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Kanalımıza abone olduktan sonra yan taraftaki ‘’Zil’’ işaretine tıklayarak her yeni videoda cihazlarınıza gelen bildirimleri takip edebilir, yüklediğimiz kaliteli, eğitici ve eğlendirici içeriklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Kondosan’ın eğitici ve bir o kadar da eğlenceli dünyasına hoş geldiniz.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN