Dövme Sildirme

Dövme Sildirme

Dövme sildirme işleminde lazer ile istenilen sonuç alınmadığı hallerde tercih edilen cerrahi yöntemle bedende dövmenin olduğu doku tamamen çıkarılabiliyor. Daha sonra dövmenin çıkarıldığı yere bedenin başka bir bölümünden alınan doku transferi yapılarak dövme sildirme işlemi gerçekleşir.

Bazen insanlar yaptırmış oldukları dövmeden memnun kalmayıp sildirme işlemi ne gidebiliyor. Aynı zamanda uzun süre önce yaptırmış ise sıkılma sonrasında dövme sildirme işlemini talep edebiliyor. Bu gibi durumlarda Başarılı bir şekilde sildirmesi mümkündür. Rahatsızlık duyulması ya da beğenilmemesi gibi durumlarda dövmeyi rahatlıkla sildirebilirsiniz. Silme işleminde kullanılmış olan lazer ışınları aracılığı ile dövme sildirmekonusunda başarılı olunuyor.

Dövme Sildirme Nasıl Yapılır?

Dövme sildirme için ilk olarak hasta hazır hale getirilir ve sonrasında silme işlemi yapılacak olan alan temiz hale getirilmesi sağlanmış olur. Silme işlemi esnasında acı meydana gelmemesi için anestezik kremler uygulanacak bölgeye sürülür. Krem uygulandıktan sonra lazer eşliğinde silme işlemi gerçekleşir.

Dövme Sildirme Yöntemleri Nelerdir?

İnsanlar uygulatmış oldukları dövmenin silinmesi için derinin alt kısmında silme işlemi yapılması gerekir. Lazer ışınlarının deri altına işlemesi ile dövme silme işlemi gerçekleştirilir. Genel olarak kullanılan yöntemlerden bazıları lazer epilasyon ve kimyasal peeling yöntemleri gösterilir. Farklı şekillerde uygulanan işlem ve daha başka yapılan uygulamalar deride herhangi bir zarara yol açmaz.

Dövme Sildirme Fiyatları

Dövmesinden pişmanlık duyan ya da rahatsız olan kişiler sildirme işlemi için sildirme fiyatları ne olduğu konusunda araştırma yapabiliyor. Genel olarak dövme sildirme fiyatları ne kadar büyük bir dövme olduğuna bağlı olarak değişiklik gösterirken boyutları arttıkça fiyatlarının da aynı oranla artış gösterdiği söylenebilir.

Ben Aldırma Nasıl Uygulanır?

Ben aldırma işlemini yaptırmak isteyen kişiler benlerinden rahatsız olmaları sonucunda talep ederler. Özellikle de dikkat çeken bir kısımda yer alıyorsa genel olarak ben aldırma işlemi tercih edilir. İşlem ben büyüklüğü tespiti yapıldıktan sonra uygulama kısmına anestezik ilaç uygulanır. İlaç uygulandıktan sonra benin temizlenme işlemi gerçekleşir.

Ben Aldırma Tedavisi Hangi Mevsimde Yapılır?

Benini aldırmak isteyen kişiler en fazla merak ettiği şeylerden bir tanesi de hangi mevsimde uygulanacağıdır. Bu konuda uzman olan kişiler genel olarak yaz aylarında yaptırmayı tavsiye etmez. Bu doğrultuyu baz alarak ben aldırma işlemi kış ve bahar aylarında yapılması gereken bir uygulamadır.

Ben Aldırma Tedavisi Fiyatları

Ben aldırma tedavisi için geçerli olan fiyatlar değişkenlik gösterir. Bunun belirgin olması için benin büyüklüğünü tespiti sonrasında belirlenir.

Jawline Dolgu Tedavisi Nedir?

Birçok kadın daha yumuşak ve ilgi çekici görünen bir çene hattına sahip olmak isterken birçok erkekte keskin ve daha belirgin çene hattına sahip olmayı talep eder. Jawline dolgusu tekniği sayesinde geçici şekilde dolgular kullanılarak 15 dakika içinde kolay bir şekilde simetrik çene hattına sahip olabilirsiniz.

Jawline Dolgu Yöntemleri Nelerdir?

Jawline dolgusu işlem esnasında çene çizgisi boyunca çeşitli yerler küçük oranlarda dermal dolgu jeli enjekte yapılır. Bu işlem ile siz de içten dışa doldurarak alanın kontörlarını değiştirmiş olur.

Jawline Dolgu Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Jawline dolgusu işlemi sonrası ortalama bir hafta dinlenme hem dolgunun etki etmesi hem de ağrının az olması açısından önemli bir zaman dilimidir. Bunun haricinde uygulama sonrası şişlik ve morluk oluşma ihtimali olabilir. Fakat bu durum normal karşılanır. Ağrı hissetmek için uygulama yapan uzman doktor tarafından önerilmiş olan ağrı kesiciler alınmalıdır.

Etiketler

YORUM YAZIN