Dilan Çiçek Deniz ABD’ye Gidiyor

Kanal D’de yer alan Erol Avcı’nın yapımcılığını üstlendiği ‘Bodrum Masalı’ dizisinde rol alan Dilan Çiçek Deniz, en son geçtiğimiz gün Akmerkez AVM’de görüntülenmişti.

Ünlü dizi oyuncusu Deniz, Bodrum’da kaldığı sırada alışverişlerini aksattığı için İstanbul’da bir hayli alışveriş yaparken görüntülendi. Dizinin çekimleri için 1 yıla yakın bir süredir Bodrum’da duran ünlü oyuncu anlaşılan İstanbul’u da çok özlemiş. Sözcü Gazetesi’nde yer alan magazin haberine göre Dilan Çiçek Deniz, ayakkabı mağazalarını gezerek iki çift ayakkabı alışverişinde bulundu. Deniz’in kendi ailesi için de alışveriş yaptığı anlaşılıyor. Yeni yılını ailesiyle birlikte geçirmeye karar veren oyuncu Dilan Çiçek Deniz, 2017 yılı için yapacaklarını kameralara paylaştı. Geleceğe dair planlarından bahseden Deniz, dizi çekimlerinin bitmesinin ardından ABD’ye gideceğini söyledi. Dilan Çiçek Deniz, 2014 yılında Türkiye ikinci güzeli seçilmişti.

Ünlü Oyuncu Deniz, oyunculuk kariyerini geliştirmek için ABD’nin ünlü şehirlerinden eyaletlerinden New York’a gitme planından bahsederken Los Angeles’a da gidebileceğini söyledi. Burada oyunculuk eğitimi alacağını dile getiren ünlü güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz’in oyunculuk okuluna kayıt için gideceği anlaşıldı.

Sinemada oynayacak

Dizi kariyeri parlak oyuncu Deniz, gelecekteki planlarında sinema oyunculuğunuda hedef aldığını söyledi. Ünlü oyuncu sinema yönetmenlerine yeşil ışık yakarak, kendisine uygun rollerde oynayabileceği mesajını da vermekte gecikmedi. Kameralara yakalanan Deniz, ufak röportajının ardından alışverişi tamamlayarak objektiflerden uzaklaştı. Oyuncuyu bol kariyerli bir yıl bekliyor.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN