Derya Şensoy ‘Sevdiklerimi Üzdüler’

Derya Şensoy hakkında iddia edilenler için daha fazla suskunluğunu koruyamadan, kendisiyle ilgili yapılan yalan yanlış haberlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

Sarp Levendoğlu’nun Birce Akalay ile düzenli bir şekilde yürüyen ilişkilerinin bir anda bozularak, boşanmaya kadar gitmesi, bazı mecralarda dedikoduya neden olarak, evliliğin neden bittiği merak edildi. Nedenini ise Derya Şensoy’a kadar uzatan, sosyal medyadaki bazı kullanıcılar, ortada kanıtlanacak hiçbir şey olmadan bir nevi iftira atılmıştı. Derya Şensoy işte bu dedikodulara daha fazla susmayarak açıklamalarda bulundu. Açıklamasında ne kadar öfkeli olduğu anlaşıldı.

Sevdiklerime zarar verdiler

Derya Şensoy, suskunluğunun sebebini açıklamasında söyleyerek, yapacağı herhangi açıklamasına herhangi birisinin yorumunun sevdiklerine zarar vermesinden çekindiği için açıklamalarda bulunmadığını savundu. Suskunluğu neden bozduğuna ilişkinde açıklama yapan Şensoy, ‘Takvim operasyonu’ iftirasının bu sabah ortaya çıkarak, bardağı taşıran son damla olduğunu dile getirdi. Şensoy ardından geçmişte yaşadığı ilişkiyi överek, sevgi ve saygı çerçevesinde biten ilişkisini güzel hatırlayacağını ifade ederek, ilişkisinin ardından konuyla ilgili alakası olmayan  kişilere kadar uzanıp yalan haberlerle yıpratılmasına, üzülmesine izin vermeyeceğini söyledi. Şensoy, konuyla ilgili kendisini ve sevdiklerini üzenlerin peşini bırakmayacağı mesajını vererek bazı kişiler hakkında gerekenin yapılacağını ifade etti.

Derya Şensoy’un eskiden ilişki yaşadığı Seçkin Özdemir hakkında, Nilay Deniz ile aldattı dedikodusunu yayması ve mağdur kadını oynadığına yönelik iddiaların yer aldığı haber Derya Şensoy’u çok kızdırdı.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN