DeAndre Yedlin Galatasaraydan Ayrılacak mı?

Sarı kırmızıların ABD’li oyuncusu olan DeAndre Yedlin ile ilgili menajeri Vhris Megalaudis önemli açıklamalar yapmıştır. Chris Megaloudisi yaptığı açıklamalar sonucunda yıldız oyuncunun gelecekte nerede olacağını söylemiştir. DeAndre Yedlin menajeri Chris Megaloudisi SBI soccer için verdiği röportajda Fatih Terime’de mesaj göndermiş oldu.

Galatasaray geçen ara transfer sezonu dahil olmak üzere teknik direktör olan Fatih Terim’in büyük umutlar beslediği ancak performansından memnun olmadığı DeAndre Yedlin ile ilgili menajeri gerekli açıklamalarda bulundu. SBI Soccer’a röportaj veren ABD’li oyuncunun menajeri DeAndre Yedlin için geleceği hakkında net konuşmalar gerçekleştirdi. Bilindiği üzere yaşanan sorunlar karşısında Fatih Terim DeAndre Yedlin için başta gönderilebilir notunu düşmüştür. Ancak daha sonrasında “ Galatasaray” da kalacak denmiştir. betebet

DeAndre Yedlin’in Menajer Açıklaması

Bütün bu yaşananlar ardından DeAndre Yedlin’in menajeri Chris Megaloudisi konuya ilişkin açıklamalarda bulunmuştur. DeAndre’nin sadece Galatasaray üzerinde oynamaya odaklanmış olduğunu iletmiştir. Ardından aksi yönde çıkan haberlerin doğru olmadığını belirtmiştir. DeAndre aynı zamanda teknik direktör Fatih Terim ve ekibiyle birlikte düzenli olarak çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Ayrıca DeAndre için Premier Lig üzerinde gösterdiği performans için Türkiye üzerinde de göstermeye çalıştığını ifade etmiştir.

DeAndre Yedlin Galatasaray Formasıyla 12 müsabaka içerisinde rol almış olup 1 gol ve 1 asist üstlenmiştir. Göstermiş olduğu başarılar neticesinde ilerleyen zamanlarda DeAndre için neler olacağını göreceğiz.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN