Çoban Yıldızı Dizisine Selin Şekerci

Mart ayında FOX TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak Çoban Yıldızı dizisi başrol oyuncusu Şükrü Özyıldız için yeni bir partner ararken Selin Şekerci ile anlaştı.

Yepyeni bir dizi ile FOX TV’de yayımlanacak ‘Çoban Yıldızı’ dizisi, uzun zamandır ekranlarda bulunmayan Şükrü Özyıldız’ında yıldızını parlatacağa benziyor. Mart ayından itibaren ekranlarımızda olacak Şükrü Özyıldız’ın başrolüyle Çoban Yıldızı dizisine uygun bir oyuncu aranırken Selin Şekerci ile anlaşıldığı öğrenildi. Most Production yapım şirketinin üstlendiği projenin mart ayında yayına gireceği tahmin edilirken çekimlerinin ise Nevşehir’de sürdüğü öğrenildi.

Daha önce ‘Kış Güneşi’ dizisinde oynayan Şükrü Özyıldız, projenin sona ermesiyle oradan ayrılarak yeni dizi Çoban Yıldızı’yla anlaştı. Selin Şekerci’nin ise daha önce ‘Kaçın Kurası’nda rol aldığı biliniyor. Son zamanlarda Nevşehir’in ilçeleri Ürgüp ve Göreme’de dizi ve film çekimlerinin artış gösterdiği dikkat çekiyor. Nevşehir’in ilçeleri Ürgüp ve Göreme peri bacaları ve büyüleyici güzellikteki tarihle ünlü olduğu biliniyor.

Eski yapıları, konak evleriyle turistleri etkisi altına alan tarihi Ürgüp ve Göreme ilçelerinde sabah 06:00 ile 07:00 arasında güzel havalarda gezmek için gelenleri ücret karşılığında taşıyan balonlarında uçurulduğu biliniyor. İlerleyen vakitlerde balonlarında dizilere konu olacağı tahmin ediliyor.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN