Çinliler Sneijder’i İstiyor

Çin’in başarılı oyuncu arama sevdası sürerken Galatasaray oyuncusu Wesley Sneijder’e talip olan Çinli yatırımcılar, Hollandalı oyuncunun fikrini öğrenmek için oyuncuya sordu.

Sneijder yüksek teklif bekliyor

Wesley Snaijder’i isteyen Çinli yatırımcılar, ciddi rakamlar vereceği dedikodusuna kulak asmadı. Yönetimin ilgisini çeken bu konu, Sneijder’e sorulan sorularda bu konuya sıcak bakmadığı anlaşıldı. Son zamanlarda Çin futbol takımlarının Avrupalı ve Amerikalı oyunculara yönelerek başarılı olanların arayışına girdi. Çok yüksek bonservis ücretleri veren Çinli takımlar, Galatasaray yönetimini düşündürdü. Yönetim Snaijder’in Çinlileri seçme gibi bir ihtimali varsayarak devam ediyor. Daha önce Çinli bir takımın Lukas Podolski’yi isteyen Çinliler, takımdaki başarılı oyuncuları hedef alıyor.

Çinli takımlar kafalarına koyduklarını yapıyor

Wesley Snaijder’i isteyen Çinli takımlar, ünlü oyuncunun ağzını arattı. Ünlü oyuncu Çin’i seçebilesi için çok ekstra bir şeylerin sunulması gerektiğini vurguladı.Ünlü oyuncunun Galatasaray gibi bir büyük takımdan ayrılabilmesi için Çinli takımlardan daha yüksek rakamlar beklediği tahmin ediliyor. Çin piyasasında artan futbol oyuncuları rekabetinde, Çinlilerin Sneijder’i elde etmek için daha yüksek rakamlarla karşısına çıkacağı bekleniyor. Çinli takımlar kafalarına koydukları oyuncuyu elde etmeleriyle biliniyor.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN