Çiçeği Burnunda Annelerin Bezdiren 5 Paylaşımı

Tartışmasız elbette annelik oldukça zor, meşakkatli ve bir o kadar da kutsaldır ancak son dönemlerde sosyal medyada annelik üzerine yapılan birçok paylaşım artık takipçileri bezdirmektedir. İşte o paylaşımlar:

1) Dikkat Çekici Ayrıntılı Anne-Bebek Paylaşımları

Artık annelerin çok sık paylaştığı fotoğraflar arasında emzirme gibi pozlar da bulunmaktadır. En ince ayrıntıları dahi fotoğraflayan anneler bu durumu adeta alışkanlık haline getirmektedir.  Sosyal medya kullanıcıları tarafından mahremiyet konusunda oldukça tepki gören paylaşımlardır.

2) Hamilelik İlanı Yapılan Paylaşımlar

Sosyal medyada takipçileri bezdiren bir diğer paylaşım ise hamilelik ilanı yapılan ultrason resmi, anne-baba elindeki ayakkabı resmi ya da annelik görseli gibi paylaşımlar olmaktadır.

3) Hamilelikte Spor Paylaşımları

Birçok hamile bayanın hamilelik döneminde spor yaparken fotoğraflarını paylaşması ve hatta spor tavsiyelerinde bulunması oldukça rastlanan ve bir o kadar da sosyal medyada çok fazla olan paylaşımlardır.

4) Fotoğraflarda Bebeği Konuşturan Paylaşımlar

Sosyal medya üzerinde özellikle yeni annelerin paylaştığı en sık fotoğraflardan birisi de konuşmayan bebeği konuşuyormuş gibi fotoğraflara yazı ve surat ifadelerinin eklendiği paylaşımlardır.

5) Hamilelik Dönemlerine İlişkin Düzenli Paylaşımlar

Birçok anne adayı sosyal paylaşım hesaplarında hamileliklerinin her dönemini düzenli olarak fotoğraflayarak paylaşmaktadır. Sosyal medyada çok sık rastlanan bu paylaşımlar aynı zamanda sosyal medyada çok fazla olumsuz tepkiye maruz kalan paylaşımlar olarak listenin ilk sırasında yerini almaktadır.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN