Buz Lazer Epilasyon İle İstenmeyen Tüylere Kalıcı Çözüm

Soprano Ice Platinum, tüy almada en yüksek verime sahip, uluslararası alanda tanınan en son lazer teknolojisidir. Medikal ve estetik teknolojiler alanında uluslararası alanda tanınan lider bir firma olan ALMA LASERS tarafından üretilmiştir. Her cilt tipinde ve kıl renginde işe yarayan Soprano Ice Platinum, istenmeyen tüylerden kalıcı bir şekilde kurtulmayı sağlar. Siz de buz lazer epilasyon ve lazer epilasyon izmir fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, bu metni okuyabilirsiniz.

Soprano Ice Platinum ile etkili bir tedavi

Alexandrite dalga boyunun faydalarını katı hal lazerinin avantajlarıyla birleştiren Soprano Ice, uygulayıcıların her mevsim geniş bir hasta portföyünü tedavi etmelerine olanak tanıyan en yeni nesil teknoloji ve tedavi yöntemlerini sunar. İşlemler hasta için hızlı, kolay, ağrısız ve rahattır ve en iyi klinik sonuçları sağlar.

Soprano Ice Platinum, üç farklı dalga boyunu birleştirir ve tüm cilt tipleri için çalışır. Katı haldeki Alexandrite teknolojisi, kıl folikülü seviyesinde bir lazer dalgasının maksimum emilimini sağlar, tüm vücut tüyleri (ince ve sarı saç dahil) ve tüm cilt fototipleri (bronzlaşmış / koyu ten dahil) için tedaviye izin verir.

Soprano Ice Platinum, şu anda mevcut olan en eksiksiz ve etkili tedavi olan, epilasyonda kullanılan en yeni nesil lazerdir. Platinum Edition, 3 lazer dalga boyunu yenilikçi bir şekilde birleştirirken, aynı anda kıl folikülü seviyesindeki cilt dokusu ve yapılarındaki farklı derinlikleri hedefler. Bu etkili tedavi aynı zamanda karşılanabilir fiyatlarla gelir. Lazer epilasyon izmir fiyatları kişiden kişiye değişebilir.

Soprano Ice Platinum tedavisinin avantajları

Soprano Ice, yılın herhangi bir zamanında çoğu cilt tipinin tedavisine izin veren, birden fazla teknolojiyi ve farklı dalga boylarını bir araya getiren gelişmiş bir platformdur. Soprano Ice, ağrısız olduğu klinik olarak kanıtlanmış tek yöntem olan Alma Laser SHR teknolojisini kullanmaktadır. Enerjinin benzersiz ısıtma ve dağıtım sistemi, saç kökünü hedef alır, çevre dokuları etkilemez. Bununla birlikte, entegre ICE sistemi cilt yüzeyini soğutarak yüzeysel yanıkları ve ağrı hissini önler.

Soprano Ice’nin altında yatan SHR teknolojisi, cilt tipine bakılmaksızın en güvenli epilasyon yöntemi olduğu birçok klinik deneyle kanıtlanmış tek teknolojidir. SHR kullanıldığında, saç folikülünde yaralanmalar, saç büyümesini önlemek için gerekli seviyeye kadar dokunun kademeli olarak ısınmasını sağlayan ve böylece yanma riskini en aza indiren düşük enerjili tekrarlayan darbeler yoluyla meydana gelir. Lazer epilasyon izmir fiyatları da Soprano Ice’nin avantajlarından biri olarak sayılır.

Soprano Ice Platinum seansı

Bu lazerin teknolojisi, şu anda mevcut olan en verimli lazer olan hızlı tedavilere izin verir. Bir tedavi seansının kesin süresi, tedavi edilen bölgeye ve saçın özelliklerine bağlıdır, küçük alanlar (üst dudak) için birkaç saniye ve arka göğüs için 8 dakika arasında değişir. Kaç seansa ihtiyaç duyulacağı ise kişisel faktörlere bağlıdır. Hastanın cilt tipine ve saç özelliklerine bağlı olarak ortalama 6-8 seans sonrasında istenilen sonuçlara ulaşılır.

Soprano Ice Platinum, oldukça etkili, uzun süreli etkilere sahip, çevre dokulardaki saldırganlığı önleyen eşsiz bir kademeli ısıtma yöntemidir ve aynı zamanda cilt yüzeyini soğutarak yüzeysel yanıkları ve ağrı hissini önler.

Soprano Ice ile istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmak için Yive’s Clinic ile görüşebilirsiniz. Yive’s Clinic’teki danışmanlık randevunuzda hem iyi bir aday olup olmadığınızı öğrenebilir hem aklınızdaki soruları sorabilir hem de lazer epilasyon izmir fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN