Bioder Karınca Yağını Keşfet!

 

Son zamanlarda adını sıkça duymaya başladığımız karınca yumurtası yağının ne işe yaradığını merak ediyorsanız bu yazımız tam da size göre! Hadi detaylara geçelim…

Kadın veya erkek farketmeksizin herkesin en sık yaşadığı sorunlardan biri istenmeyen tüylerdir. Tüylerden kurtulmanın birçok farklı yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemleri lazer, ağda ve epilasyon olarak sıralayabiliriz. Karınca yumurtası yağı ise tam bu noktada pratik bir çözüm imkanı sunuyor.

Karınca yumurtası yağı, tüylerden acı çekmeden kolayca kurtulmanıza yardımcı olan doğal bir üründür. Karınca yumurtası yağı sıcak çöl topraklarındaki büyük karınca yuvalarından elde edilir, bunun yanı sıra büyük kozmetik şirketleri karınca yumurtalarını köylülerden toplayıp temizleyerek de yağını çıkartmaktadır. Bir süre bekledikten sonra kullanabilen bu yağlar dünya çapında birçok ülkeye ihraç edilir.  Türkiye’de ise karınca yağı denince akla ilk gelen Bioder markasıdır.

Bioder karınca yağı, eski dönemlerden beri kullanılan geleneği bilimin gücü ile birleştirerek oluşturduğu devrim niteliğinde bir yeniliktir. İstenmeyen tüylere etki ederek tüy görünümünün azalmasını sağlar, tüyleri inceltir ve cildi nemlendirmeye de yardımcı olur. Epilasyon ve depilasyon sonrasında kullandığınızda cildin istediğiniz pürüzlüğe kavuşturur. Karınca yağının faydalarına bakacak olursak;

  • Cilde parlak ve canlı bir görünüm kazandırır.
  • Tüylerin erken çıkmasını önler.
  • Doğaldır, cilt ile uyumludur.
  • Ten rengi ayırt etmeksizin kullanıma uygundur.
  • Sarı ve ince tüylerde dahi etkilidir.
  • Tüy dökücü olmadığı için düzenli uygulandığı takdirde etkili sonuç alırsınız.
  • Evde rahatlıkla uygulanabilir.
  • Uygulama sonrası güneşe çıkabilirsiniz.
  • Tüylerin gecikmesine yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?

İlk olarak İran’da keşfedilen karınca yağı uygulandığı andan itibaren istenmeyen tüylerde azalma olduğunu söylemiştik. Peki bu yağ nasıl kullanılır diyorsanız hemen açıklık getirelim.

Uygulama yapacağınız bölgeyi tüy görünümünden temizleyin hassasiyetin geçmesi için 20 dakika bekledikten sonra masaj yaparak yağı iyice cilde yedirin. Durulamaya ihtiyaç yoktur.

Siz de tüm kişisel bakım ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN