Bağdat Şarkısı Gizli Aşkı Kenan Işık’a

Ayla Çelik’in yaptığı, kısa sürede büyük kitle tarafından beğenilen ve rekorlar kıran şarkı Bağdat’ın hikayesi de en az şarkı kadar dikkat çekici oldu. Ayla Çelik’in bu şarkıyı Kenan Işık’a yazdığı öğrenildi.

2007-2013 tarihleri arasında Kenan Işık ile Aşk yaşadığı ortaya çıkan Ayla Çelik’in şarkıyı, 21 Mart 2014 tarihinde beyin kanaması sebebiyle Nişantaşı’nda aylarca hastanede yatan Kenan Işık için yazdığı ortaya çıktı.

Nişantaşı’nda hastanede ziyaretine gittiği Kenan Işık’ın eşi Beril Işık’tan büyük tepki alan Ayla Çelik, 29 Mart 2014’te Kenan Işık’a itafen, İnstagram’da bir çocuk resmi paylaşmış ve altına “Aşk… Dualarım seninle.” Notunu ekleyerek geçmiş olsun dileklerini iletmişti. Beril Işık ile iyice gerilen Ayla Çelik, 15 Kasım 2014’te tedavi için gittiği Almanya’dan dönen Kenan Işık’ı görmek için eşinden izin istemek suretiyle haber gönderdi ve olumlu yanıt aldı.

Ayla Çelik 2 yıldır gördüğü tedaviye rağmen tepki vermeden yatan Kenan Işık’ı görünce başucunda ağlama krizine girmiş, eşi Beril Işık’tan af dileyip gözyaşlarına engel olamayarak çiftin evinden ayrıldı.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir