Backlink Platformu | backlink.com.tr

Ziyaretçi çekebilmek amacıyla bireysel ve kurumsal web site sahiplerinin, büyük reklam bütçe yüklerinden kurtulabilmek için SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu’na yöneldikleri bir gerçek. Bir çok kullanıcı en iyi şekilde Arama Motoru Optimizasyonu yapmaya ya da yaptırmaya çalışıyor. SEO’yu en güçlü şekilde gerçekleştirebilmek, sayfaların Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarına uygun içeriğe sahip olması bağlı oluyor. Bundan daha fazla önemli nokta ise “backlink“. Web site sahipleri, kaliteli ve güçlü backlink alabilmek için forumlardan ya da ilgili sitenin iletişim kanalından web site sahiplerine ulaşabiliyor. Bu yöntem yavaş ve yetersiz kalarak çeşitliliği azaltıyor. Bu noktada ise backlink.com.tr devreye giriyor.

Backlink.com.tr oldukça işlevsel bir ortam sağlıyor. Yaptığı kısaca; backlink sahiplerini ve backlink almak isteyenleri aynı platformda buluşturmak. 2011’den itibaren hizmet veren backlink.com.tr, kendisine backlink sağlamak isteyen ve elindeki backlink ağını satmak isteyenleri buluşturarak, güvenli bir ortam sağlıyor. Satışa sunulan backlinkler ise oldukça çeşitli. Kullanıcılar tek bir kategoriye bağlı kalmadan, farklı kategorilerdeki sitelerden tanıtım yazısı alabiliyor. Backlink almanın yanında sosyal medya hesaplarına takipçi satın alabiliyor, sitede sunulan temaları alabiliyor, makale ve editörlük hizmeti alabiliyor. Backlink sahipleri ise web site özelliklerini yazarak mağaza açabiliyor, editörlük ve makale hizmetini pazarlayabiliyor.

backlink.com.tr yayın hayatına bir dönem ara verse de 2011’den beri hizmet veriyor. Yapılan alışveriş işlemlerinin güvenli bir ortamda olmasını amaçlıyor. Müşteri odaklı ve oldukça hızlı çalışıyor.

Backlink alışverişi nasıl sağlanıyor?

Sahip olduğu web sitesinden tanıtım yazısı satmak isteyen bir kullanıcı öncelikle sisteme üye oluyor. Web sitesine ait Alexa, Google index, site yaşı, DA, PA gibi verileri giriyor ve satışa açıyor.

Backlink almak isteyen müşteri de yine sisteme üye oluyor. İhtiyaç duyduğu tanıtım yazısı kategorisine giriyor, web siteleri inceliyor. Daha sonra almak istediğini Sepete Ekle diyerek sepetine ekliyor. Ödemeyi yapıp tanıtım yazısını gönderiyor. Backlink sahibi ise ödemesini alıyor ve tanıtım yazısını yayınlıyor. Alışveriş bu şekilde tamamlanmış oluyor.

backlink.com.tr sisteminde şuan 332 adet site var ve bu sayı gittikçe artmaya devam ediyor.

https://www.backlink.com.tr/blog

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN