Avrupa Takımlarından Transfer Hamleleri

Avrupa’da da Türkiye’deki gibi transferler hız kesmeden devam ediyor. Avrupa takımları yöneticileri, ikinci yarıya başlamadan önce takımlarını güçlendiriyor.

Futbolda ikinci döneme girmeden önce ara transferler gerçekleştiriliyor. Türkiye’de olduğu gibi Avrupa’da da transfer soluksuz devam ederken, kadrolarına yeni oyuncular alan takımlar birbirlerine transfer yapıyor.

Avrupa’da yer alan dedikodulara göre İtalya’nın önemli büyük takımı Milan, Hollandalı futbol yıldızı Depay ile anlaşmak istediği yer alıyor. Hali hazırda Manchester United takımında bulunan oyuncu için çaba harcandığı haberi öğrenildi. Manchester’ın konuya sıcak baktığı ancak Milan’ın oyuncuyu satın almayıp yanlızca opsiyonlu kiralamak istediği öğrenildi.

Chelsea 2. yarıya bomba gibi geliyor

Avrupa’nın önemli büyük takımlarından olan Chelsea’de transfer peşinde koşuyor. Chelsea, defansı güçlendirmek için oyuncu aradığı öğrenildi. Milan oyuncusu Romagnoli için çaba gösteren dev güçlü takım, Milan ile takas yapmak istediği söyleniyor. Milan’ın buna sıcak bakıp bakmayacağı ise şu aşamada bilinmiyor.

Ünlü oyuncu Niasse’nin Hull City’e gideceği söylentisi ise istemsiz bir şekilde dolaşıyor. Geçen yıl yüklü bir sterlinle Everton’a giden oyuncu bekleneni vermemiş.

Ünlü takım Liverpool oyuncusu Sakho, yoğun uğraşlar sonunda Sevilla ile anlaşıldığına dair söylentiler dolaşıyor. Galatasaray’ın da istediği oyuncu, Sevilla’ya kiralık olarak gideceği Avrupa spor haberlerinde yer alıyor.

Paris Saint Germain (PSG) takımı her sezon olduğu gibi bu sezonda kesenin ağzını geniş bir şekilde açıyor. Forvet oyuncularının peşinden koşan Fransız takımı, Arsenal’de oynayan Şilili oyuncu Alexis Sanchez ile anlaşma yolunda olduğu öne sürüldü. Yüklü bir bonservis ücretiyle Arsenal’dan alınacağa benziyor.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN