Alex Moreno Transferine Napoli ve Marsilya Engeli

Spor Toto Süper lig de gelecek sezon için transfer süreci hala devam eden Galatasaray flaş gelişmelerini de sürdürmeye devam ediyor. Transfer üzerinde Galatasarlılar hummalı bir çalışma gerçekleştirmişlerdir. Van AanHolt’un transfer sürecini bitirmeye çalışırken listeye yeni isimlerde eklenmeye devam ediyor. Bu isimlerden biri olan Alex Moreno için ise kötü haberlerin gelmesi kısa sürmedi. Napoli ve Marsilya, sol beke için talip olmuştur.

Galatasary’ın sol bek adayları arasında olan Real Betist’ten Alex Moreno’ya Marsilya ve Napoli’nin de talip olduğu ortaya çıktı. Tecrübeli oyuncu yaptığı açıklamalarda oyuncuyu isteyen takımın üçe çıktığını da duyurmuştur. Ardından İspanyol basını transfer teklifi için sadece Galatasarylıların somut bir teklif sunduğunu da söylemiştir. Ancak bunun Real Betistti ikna etmediğini de söylemişlerdir. 28 yaşındaki genç oyuncunun henüz geleceği hakkında net bilgi olmamakla birlikte belirsiz olduğunu söylemişlerdir. Galatasarylılar için Napoli ve Marsilya engelinin çıkması Alex Moreno için teklifleri de oldukça üste çıkardığı anlamına gelmeye başlamıştır. Bunu fark eden Galatasaray henüz bir açıklamada bulunmamış olup gelişmeleri en iyi şekilde takip etmeye devam ediyor.

Sezon oldukça çekişmeli ve transfer süreci de bir o kadar çetin geçmektedir. Birçok takım en iyi oyuncular için sıraya girmiş olmakla beraber takım için geleceğin iyi olmasını da hedeflemiştir. En iyiler ile anlaşmalar hala devam ediyor. betlike

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN