Adana’da En İyi Cezeryeciler

Adana’da En İyi Cezeryeciler

Adana’da En İyi Cezeryeciler denildiğinde akıllara öncelikle Ziya Efendi markası gelmektedir. Yıllardır sektörde olmamızın verdiği özgüven ve özveriyle gelecekte de siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Cezerye denildiğinde aklınıza gelen firmamız üzerinden her türlü kuruyemiş ve cezerye ihtiyaçlarınızı tedarik edebilirsiniz. 

Adana’da En İyi Cezeryeciler

Ziya Efendi markası olarak kuru meyve, taze çekilmiş kahve, tahin ve helva gibi çeşitli ürünlerde üreterek müşterilerine geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz. Stoklarımızda bulunan geniş ürün yelpazemiz sayesinde her türlü kuruyemiş ihtiyaçlarınızı tek çatı altından bulabileceksiniz. 

Birinci sınıf kalitede üretilen cezerye, lokum, krokan, helva, kurukahve ve çerezlerin üretim aşamasında son teknoloji kullanılarak kalite standartlarına uygun bir şekilde üretim yapılmaktadır. Ziya Efendi markası ürün çeşitliliği üzerine çalışmalarına devam etmekte ve tüketicilere en kaliteli ürünleri sunmayı amaçlamaktadır.

Cezeryeleri Nasıl Satın Alabilirim?

Ziya Efendi web sitesi üzerinden almak istediğiniz tüm ürünleri online ödeme şartıyla satın alabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra bizleri mağazalarımızda ziyaret ederek ürünlerimizi fiziksel olarak da alabilirsiniz. Adana’da en iyi cezeryeciler denildiğinde akla gelen firmamız tüm Türkiye’ye ürün göndermeye başlamıştır. Deneme tadımı yapmanız için tüm ürünlerde minimum gram düzeyinde satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Beğendiğiniz ürün kategorisinde toplu alımlar için bizimle iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Stoklarımız sürekli olarak taze tutulmaktadır.

Cezeryeleri Hangi Koşullarda Saklamalıyım? 

Ziya Efendi markası tarafından üretilen cezeryelerimiz sipariş veren müşterilerimize ulaştırılmadan önce 1 gün oda sıcaklığında bekletilmektedir. Bekletilen cezeryeler üstün koruma sağlanarak paketlenmektedir. Bir cezeryenin taze olup olmadığını sertliğinden ve renginden anlayabilirsiniz. İdeal ve canlı renge sahip bir cezerye en fazla 1 aylık üretim olarak karşınıza gelecektir. Cezeryeler ortalama 1 yıl raf ömrüne sahiptir. 

Satın aldığınız cezeryeleri cam fanuslar içerisinde uzun süre saklayabilirsiniz. Ürünlerin güneş ışığı görmemesi gerektiği kriterini de göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir. Firmamız bizleri tercih eden ve sonradan bizlere geri dönüş yapan müşterilerini de düşünerek e-ticaret sektöründe yer almaya başlamıştır. Stoktan çalışmak yerine gelen siparişlere göre raflardan leziz ve taze bir şekilde gönderim yapılmaktadır. Bu şekilde sadece Mersin ilinde değil ülkemiz de de en iyi cezerye satan yerler listesinde olma hedefinde ilerliyoruz.

Etiketler

YORUM YAZIN