Acun Ilıcalı’nın Satın Aldığı Hull City’de İşler Değişti

Acun Ilıcalı’nın Satın Aldığı Hull City’de İşler Değişti

Acun Ilıcalı Hull City’i satın aldıktan sonra takım üst üste 3 maç galibiyet almıştı. Ancak, son iki maçtır mağlup olan Hull City’de işler yolunda gitmiyor. Şota Arveladze’nin teknik direktörlüğe gelmesinde sonra Play Off hattına yaklaşma hedefinden uzaklaşan Hull City, son olarak Wayne Rooney’in çalıştırdığı Derby County’e mağlup oldu ve Şota Arveladze oyuncularına isyan etti.

Championship’te hedefi Play Off’a katılmak olan Hull City, Acun Ilıcalı’nın takımı satın almasından sonra üst üste çıktığı iki maçtan da galibiyetle ayrılmıştı. Ancak, galibiyetlere rağmen teknik direktör Grant McCann ile yolları ayıran Hull City, ülkemizin de yakından tanıdığı teknik direktör Şota Arveladze’yi takımın başına getirdi. Betcool gürcistanlı teknik adam Hull City ile çıktığı ilk karşılaşmada kendi evinde Swansea City’i 2-0 ile geçerek seriyi 3 maça çıkarmıştı.

Hull City’de işler bir anda değişerek üst üste iki mağlubiyet geldi. Acun Ilıcalı’nın takımı satın almasından sonra manşetlerde yer alan ekip, taraftarlarını hayal kırıklığına uğratmış oldu.

Şota’dan Futbolculara İsyan

Hull City’nin üst üste aldığı 3. mağlubiyet, Şota’nın futbolcularına isyan etmesine neden oldu. Küme düşme hattının 3 basamak üstünde bulunan Hull City, 32 puana sahip ve Play Off hattından uzaklaşmış durumda.

“Neden Zayıf Kaldığımızı Açıklamak Zor”

48 yaşındaki Gürcü teknik adam, takım olarak neden zayıf kaldıklarını açıklamakta zorlandığını söyledi. Maça iyi başladıklarını ancak bir türlü golü bulamadıklarını söyleyen Şota, yedikleri ilk golden sonra her topu kaybettiklerini belirtti. Betcool giriş takım çalışmasında oldukça iyi olduklarını söyleyen teknik adam, kolay bir şekilde yenildikleri için hayal kırıklığına uğradığını ifade etti.

Hull City Transferleri

Acun Ilıcalı’nın takımı satın aldıktan sonra transfere hız veren Hull City, kadrosunu Fenerbahçe’den Allahyar, Sheffield United’dan Regan Slater, Brentford’dan Marcus Foss ve Brighton’dan Ryan James Longman ile güçlendirmişti. Fenerbahçe’den transfer edilen 20 yaşındaki İranlı futbolcu Allahyar, Hull City’de son iki karşılaşmada forma giydi ve toplamda 32 dakika forma şansı buldu. Hull City’nin bu süreçten sonra nasıl bir performans sergileyeceği ise merak konusu.

Betcoolgirisyap.com

Etiketler

YORUM YAZIN