Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Anneler günü ne zaman hangi gün?

Anneler günü ne zaman hangi gün?

admin admin -
18 0

Bu aralar hepimizi tatlı bir telaş sarmış durumda, malum anneler günü yaklaşıyor, ne alsam, ne yapsam diye düşünmekten alıkoyamıyoruz kendinizi..

Anne… İlk öğretmen, ilk doktor, ilk aşçı, ilk arkadaş, kısacası Hayat. Hiçbir şey dolduramaz Anne yerini, toplasalar yeryüzündeki tüm şairleri dile getiremezler anne sevgisini, kızdığında dahi seven kişidir anne, babada öyledir de Anne’nin yeri farklıdır işte, tüm erkek çocukların ilk aşkıdır ya hani anne aslında çoğu kızın da tek hayalidir annesi gibi bir kadın olmak ilerde.

Anne… Ne güzel ne sıcak bir kelime, güven demek Anne, üzüldüğün anlarda mutluluktur Anne, Uzakken hasrettir Anne, aslında herbişeydir ANNE.

Anneler günü her gündür aslında, kim sığdırabilir ki o muhteşem kadınları tek bir güne, ama sadece o özel günde hatırlanır çoğu anne.

Her yıl mayısın ikinci haftasında kutlanan anneler günü bu yıl 8 mayıs pazar gününe denk geliyor, ne alsam diye düşünenler için bir kaç fikir vereyim, Anneler için yapılan plaklar veya çerçeve, altın takı(kolye,küpe,saat) fincan takımı, giyim, ev aletleri olabilir..

Şimdiden tüm annelerin anneler günü kutlu olsun❤

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir