Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Kod Adı: Londra Filmi Özeti

Kod Adı: Londra Filmi Özeti

admin admin -
18 0

Kod Adı: Londra Filmi Kısa Özeti

Bu hafta vizyona giren bu filmin baş rollerinde Gerard Butler ve Aaron Eckhart oynuyor. Bu filmin yönetmen koltuğunda Babak Najafi yer alıyor. Bu adama güvenebilirsiniz. Kod adı: Londra aslında seri halinde olacak bir filmin ilk yapıtı. Bu filmi izledikten sonra devamını da bekleyin. Serinin ilk filmi olan Londra’nın diğer önemli oyuncuları Morgan FreemanAngela BassettRobert ForsterJackie Earle HaleyMelissa LeoRadha MitchellSean O’BryanCharlotte Riley’dir.

Tatlı bir yapıt olan Kod adı: Londra benzersiz sizler benzersiz bir aksiyon filmi sunuyor. Çoğu filmde Amerika başkanının ölümü gerçekleşirken bu filmde İngiltere Başbakanının ani ölümünü ve başkanın ölümünden sonraki karışıklığı gözler önüne seriyor. Başkan öldükten sonra londrada düzenlenecek cenaze törenine farklı farklı ülkeleri temsilen katılan başbakan ve yardımcılarının ülkeye girişleri gerçekleşirken cenaze törenine gelmeleriyle birlikte önemli güvenlik noktaları oluşturulmasına rağmen şehrin farklı farklı noktalarında bombalar ardı ardına patlar. Ortalığın karışmasıyla bir kaosa döner.

İyi seyirler dileriz.

Vizyondaki diğer film 5. Dalga’ yı da tavsiye ederiz. 5. Dalga filminin yorumlarına ve konusuna bu linkten bakabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir