Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. İnstagram’da Takipçi Nasıl Artar?

İnstagram’da Takipçi Nasıl Artar?

admin admin -
27 0

İnstagramda takipçi arttırmak için güzel bir fotoğraf makinesi şart. Özgün ve canlı fotoğraflarınızla fark yaratmalısınız. Kendinize güveninizin tam olması lazımki, kendi fotolarınızı çekerken daha bi özenle çekesiniz. Normal ev fotoğraflarıyla bu olacak iş değil. Güzel bir makyaj huzur ve mutluluk saçıcak fotolarınız. instagram fotoları (3)

Ayrıca modaya uyumunuzu fotoğraflarınızda belli etmelisiniz. Moda kokan fotoğraflarınızla ilgi çekip hem kadın hemde erkek takipçilere sahip olabilirsiniz. Fotoğraf çekimlerinizde kıyafetlerinizde olumsuz kusur olmasın her zaman dikkat çeksin.instagram fotoları (1)

Fotoğraflarınızı her zaman ev ortamında çekmeyin, parkta , bahçede, örneğin spor yaparken sportif kıyafetlerinizle güne merhaba deyin. Makinenizin denklarşörüne vea telefonunuzun çekim tuşuna basın.

Korkmayın siz kendinizi beğendiyseniz herkes beğenir sizi.instagram fotoları (2)

Fakat her zaman öz çekim yapmayın bu takipçilerinizi sıkabilir. Sürekli birlikte takıldığınız, can dostunuz olsun. Bu erkeğiniz, anneniz, kız kardeşiniz, kuzeninizde olabilir.

kylie jenner instagram
Sürekli sizi çeksin, her ortamda bir kareniz olsun.  instagramda daha çok ilgi çekebilirsiniz. Birlikte çekildiğiniz fotoğaflarınızda olsa iyi olur, böylece farkınızda, yanınızadakinin kıyafetine ve güzelliğine göre ortaya çıkabilir.instagram fotoları (4)

Tatildeyseniz eğer mutlaka birkaç güzel kare çekip anında instagrama atın. Eğer değilseniz bile tatil süsü verin ama mutlaka birkaç kareniz olsun, bu takipçilerin gözünde size renk katar.

Soru ve Görüşleriniz İçin Lütfen Yorum Yapınız…

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir