Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Demet Akalın’ ı Mutlu Eden Önemli Gelişme

Demet Akalın’ ı Mutlu Eden Önemli Gelişme

admin admin -
28 0

Demet Akalın’ ı çok şaşırtan ve Akalın’ı çok mutlu eden şey nedir? Demet akalın resmi instagram hesabı: ”@demetakalin/”  İşte size instagramda paylaştığı fotoğraf ve altındaki yazı:

#Repost @oguzhansuralwith @repostapp.
・・・ARKDSİM DOSTUM DİYE SOYLEMİORUM BASARİLARİNLA GURUR DUYUYORUM OGUZHAN HEMEN HURRİYET ALİP OKUCAZ?ALLAH SENDEN HERZMNKİİ GİBİ RAZİ OLSUN KİZİNİ GORMESİ YETERİNCE MUCİZE DEGİLMİ ???????
@dunyagoz #dunyagormeyedeger@armanayse with @repostapp.
・・・

Günaydın ? Bugun beni mutluluktan ağlatan bi haber yaptım. Bi mucizeye tanıklık ettim ? Türkiye’de ilk biyonik göz ameliyatı gerçekleşti… Tavuk karası oldugu için 20 yıldır görme engelli olan Ümran Özçelik’in gözünün arkasına çip takıldı ve ışıgı gördü!!!!!! Üç ay içinde büyük kütleleri, kapıyı, pencereyi vs. siyah-beyaz görmeye başlayacak. Bilim kurgu filmlerindeki gibi bir gelişme benim için. Aklım uçtu. Dünyadaki 132inci, Türkiye’deki ilk ameliyat… Ameliyat öncesinde ve sonrasında Ümran Hanım’la röportaj yaptım… Işıgı görme anındaki mutlulukları görmeye degerdi!!!!! Büyük kızını bir buçuk yaşına kadar görmüş, küçük kızını bugune kadar hiç görmemiş… Biyonik göz ameliyatı, Dünyagöz Hastaneleri Medikal Direktörü İonnis Pallikaris ve ekibi tarafından gerçekleştiridi. Bütün görme engellilere umut olması dilegiyle?… #HurriyetPazar #UmranOzcelik#IsaOzcelik #OzgeOzcelik#GozdeOzcelik #DunyaGoz@emreyunusoglu_

Soru ve Görüşleriniz İçin Lütfen Yorum Yapınız.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir