Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Kim Kardashian Hamile Mi?

Kim Kardashian Hamile Mi?

admin admin -
5 0

Vay vay vay Kim Kardashian son görüntülendiğinde sıkı bembeyaz elbisesiyle 2. Bebeğin karnında büyüdüğünün haberini verdi.

Muhteşem fiziğine hamileliğin yakıştığı ünlü Kim Kardashian prenseslere yakışır pozlarla görüntülendi. Kim Kardashian 2012 yılında doğurduğu bebekten sonra 2. Bebeğinde pişman olmadığını söylüyor. Kim Kardashian hamileleğiyle kocaman göbeğiyle çok mutlu pozlar veriyor.

kim kardashian (4) kim kardashian (7) kim kardashian (6) kim kardashian (8) kim kardashian (5) kim kardashian (10) kim kardashian (9) kim kardashian (15) kim kardashian (14) kim kardashian (13) kim kardashian (12) kim kardashian (11)

Hiç utanmadığını ve çok mutlu olduğunu söyleyen Kim Kardashian yeni doğacak bebeğine isim arayışında.

Dailymail magazin sitesinin paylaştığı fotoğrafları sizlere sunuyoruz.

Çok sıkı elbisesiyle görüntülenen Kim bebeği yumru gibi sıkıyor. Hayranlarının bu fotoları gördükten sonraki endişesi bu  kadar sıkı elbise giyerek bebeğe zarar verecek olması. Kim Kardashian giydiği sıkı elbiseyle bebeğin kaç aylık olduğunu gözler önünede seriyor.

Geçtiğimiz Günlerde Meksika restorandında kardeşleriyle beraber görüntülenen Kim değişik pozlar vermişti. Hiç utanmadan dillerini dışarı çıkararak pozlar verip cesurca instagramda paylaştılar.

kim kardashian (3) kim kardashian (2)

Kim Kardashian Hayatı

ABD’ye göç eden dördüncü jenerasyonda yer alan ve tanınmış bir aileden gelen Kardashian, Amerika’nın Kaliforniya eyaletinin Los Angeles şehrinde, ünlü merhum hukuk danışmanı ve avukat Robert Kardashian (O. J. Simpson’ın avukatı olarak ünlenip Eylül 2003 tarihinde vefat eden) ile Kris Jenner (d. Houghton)’ın kızı olarak dünyaya gelmiştir. Babası yarı Osmanlı yarı Rus asıllı bir üçüncü jenerasyon Amerikan Ermenisidir, annesi ise Hollanda ve İskoçya (Büyük Britanya) kökenli bir Amerikalıdır. Baba tarafından büyük-büyükbabası Los Angeles’a Osmanlı İmparatorluğu’ndan (günümüz adıyla Türkiye sınırları içerisinde kalan bölge) göç etmiştir. “Kardaş (taş ustası, duvarcı)” ve “-ian (oğlu)” kelimelerinin birleşiminden oluşan soyadı, Kardashian (Ermenice: Քարտաշեան), Türkçede “Taşçıoğlu” anlamına gelir. Kendisi birçok röportajında: “Ben büyük bir Ermeni etkisiyle yetiştirildim. Daima Ermeni öyküleri duyarak, Ermeni geleneksel yemeklerini yiyip bayramlarını kutlayarak büyüdüm.” ifadesini belirtmiştir.

Toplamda dokuz kardeşi olan Kardashian’ın iki öz kız kardeşi ve bir öz erkek kardeşi vardır; Kourtney, Khloé ve adını merhum babasından alan Robert. Annesinin daha sonra evlendiği Bruce Jenner’ın önceki evliliğinden olmak üzere üç üvey erkek kardeşi ve bir üvey kız kardeşi vardır; Burton Jenner, Brandon Jenner, televizyon yıldızı Brody Jenner, Casey Jenner. Yanı sıra annesinin 1989’da Robert’tan boşanıp 1991’de evlendiği eski olimpiyat atleti Bruce Jenner’dan olmak üzere iki yarı öz ünlü kız kardeşi vardır;Kendall Jenner ve Kylie Jenner.

Marymount Lisesi’nden mezun olan Kardashian, okulda okuduğu dönem sırasında, babasına ait olan müzik pazarlama firmasında çalışmıştır.

 

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir