Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Ünlü 7 Oyuncu ve Modelin Güzellik Sırrı Böyleymiş

Ünlü 7 Oyuncu ve Modelin Güzellik Sırrı Böyleymiş

admin admin -
18 0

Güzel model Naomi Campbell, cilt güzelliğini süt ile sağlamaktadır. Süt banyosuyla cildini daha canlı tuttuğunu belirtmektedir. Aynı zamanda Campbell selülitlerini kahve ile ovarak yok ettiğinden bahsetmektedir.

Ünlü oyuncu Sophia Loren, cilt güzelliğini domatese borçlu olduğunu söylemektedir. Domatesi püre haline getirip biraz zeytinyağı ekleyip yüzünde bekleten Loren, cilt pürüzsüzlüğünü bu şekilde sağlamaktadır.

Güzel oyuncu Iris Berben ise hepimiz bildiği salatalık maskesiyle cildini daha canlı ve temiz tuttuğundan bahsetmektedir.

Pop yıldızı Christina Aguilera ise cildi için çiğ patates kullanmakta ve çiğ patatesin yüzü nemlendirdiğini söylemektedir.

Sarah Jessica Parker ise göz altı torbaları için kuşburnu kullanmaktadır. Kuşburnuyla bu bölgeye hafif masaj yaparak kurtulmaktadır.

Dagmar Siegel ise yüzdeki ya da vücudunun diğer bölgelerindeki sivilceler için aspirin kullanmaktadır. Aspirini ezerek bu bölgelere uygulamaktadır.

Güzelliğiyle herkesin ilgisini çeken Cameran Diaz ise cildi için süt tozu kullanmaktadır. Süt tozunun cildini yumuşattığını ve akneleri önleyerek izlerini yok ettiğini söylemektedir. Hafif masaj ile süt tozunu biraz ıslatarak peeling yapmaktadır.

Ünlülerin güzellik sırları bunlardır. Bu sırlar için pahalı ürünlere ya da ilaçlara gerek yok. İmrenerek baktığımız bütün ünlüler güzellikleri için doğal teknikler kullanmakta ve gayet başarılı olmaktadırlar. Herkes bu teknikleri rahatlıkla uygulayabilir

ünlüleringüzellik sırları, ünlülelerin neden güzel olduğunu keşfedin, ünlüler için güzellik sırrı, güzellik sırları,

Soru ve Görüşleriniz İçin Lütfen Aşağıya Yorumlarınızı Bırakın…

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir