Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Survivor ALL STAR Final Gecesi (Survivor Final Gecesi)

Survivor ALL STAR Final Gecesi (Survivor Final Gecesi)

admin admin -
6 0

Survivor all star final gecesi gerginlik çıktı. Çıkan gerginlik Tuurabi’nin kardeşi ile Merve Aydın’nın babası arasında oldu. Survivor all star final gecesini sunan ve programın sahibi olan Acun Ilıcalı gerginliği hemen önledi.

11693839_990502744348126_2339705666635464824_n

TİME DERGİSİNE ÇIKAN TÜRKİYE ‘DEN 3 KİŞİDEN BİRİDİR

Kızıyla ilgili düşünceleri sorulan Merve’nin babası Aydın, “Olimpiyatlarda ülkemizi sakat sakat temsil eden İngiliz Time dergisine çıkan Türkiye’deki 3 kişiden bir tanesidir. Bir tanesi Mustafa Kemal Atatürk ‘tür. Bir tanesi Turgut Özal’dır. Bir tanesi de milli atletimiz Merve Aydın’dır” dedi.

Aydın ayrıca evlerini satarak olimpiyatlara kızını hazırladığını ilk kez canlı yayında açıkladığını söyledi. 

TURABİ’NİN KARDEŞİ: ABİMİN OLİMPİYAT GÖRÜNTÜLERİ YOK AMA…

Daha sonra söz alan Turabi’nin kardeşinin “Belki benim abimin olimpiyat görüntüleri yok ona hiçbir şey diyemem ama bazı ülkelerde temsil etmiştir” şeklindeki sözleri Merve Aydın’ın babasını kızdırdı.

OLİMPİYATLARA GİTMEK HERKESİN HARCI DEĞİLDİR

Söz alan Ufuk Aydın, “Herkes olimpiyatlarda yarışamaz. Biz hiç bir zaman Turabi’ye bir şey söylemedik. Sporcu olmak olimpiyata gitmek herke baba yiğidin harcı değildir. Olimpiyat dünyanın en büyük organizasyonudur. Başarabilen varsa ben onu alnından öperim. Ülkeminin adına yarışıyor. Orada yaşayan herkese saygı duyarım. Yalnız olimpiyatlarla ilgili yarışamadı bu cümle çok yanlış bir cümle” diye yanıt verdi.

30249847

Survivor All Star takipçileri dün gece kelimenin tam anlamıyla nefeslerini tuttu. Reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor All Star’da 2015 yılının şampiyonu belli oldu. Survivor 2015’te Merve Aydın ile amansız bir mücadeleye giren Turabi, son 10 yılın Survivor All Star şampiyonu oldu. Survivor All Star şampiyonu Turabi, 500 bin TL’lik büyük ödülü kazandı.

30249843

SMS oylamasında Merve Aydın’dan fazla oy alan Turabi Çamkıran Survivor All Star’ın birincisi oldu.  Şampiyonluğu açıklanınca çok büyük sevinç yaşayan Turabi mutluluğunu ailesi ve Survivor’dan yakın arkadaşları Bozok, Hilmicem’le sarılarak paylaştı. Turabi geçen sene katıldığı Survivor Ünlüler Gönüllüler’i de birinci olarak bitirmiş ve büyük ödülü kazanmıştı. Turabi bu sene de Survivor All Star’ı kazanarak çifte zafer yaşamış oldu.

Turabi, 500 bin TL’lik ödülün de sahibi oldu.

Survivor all star final gecesi, survivor all star final gecesi özet, survivor all star finali, survivor finalisti, survivorda kim kazandı

Soru ve Görüşleriniz İçin Lütfen Yorum Bırakın

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir