Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. YAY BURCU TEMMUZ AYI YORUMU YEŞİM ARPAT

YAY BURCU TEMMUZ AYI YORUMU YEŞİM ARPAT

admin admin -
3 0

Temmuz ayı, Yükselen YAY burcu için seyahatlerini, yeni fikirlerini, ticareti, yabancıları, eğitimini, hukuki meselelerini temsil eden 9. evinde Venüs Jüpiter kavuşumu ile açılıyor. Ayın ilk günlerinde size çok iyi gelecek bir seyahate çıkabilirsiniz. Yabancılarla şanslı ilişkilere girebilir, aşk konusunda iyimserliğiniz artabilir. Yeni bir tecrübe kazanmak istediğiniz herhangi bir konuda Temmuz ayının ilk günleri oldukça idealdir.

2 Temmuz’da Oğlak burcunda bir dolunay var. Gelir ve giderlerinizle ilgili hassas zamanlar yaşayabilirsiniz. Hesaplarınızla ilgili fark edeceğiniz bir durum sizi üzebilir veya boğaz ağrısı çekebilirsiniz. Haftanın geri kalanında İkizler burcundaki Merkür; Venüs, Neptün ve Uranüs’le uyumlu bir görünüm yapıyor olacak. Hızlı bir gönül ilişkisine girebilir, yeni bir maceraya atılmak konusunda oldukça iyimser olursunuz. Uzlaşmacı, anlaşmacı, bilge, esprili ve biraz hayalperestsiniz.

Temmuz ortalarına geldikçe Yay burcu için gökyüzünün etkisi sertleşmeye başlıyor. Venüs’ün Satürn’le karesi esnasında bir uzmanla veya size bilgi desteği veren kişilerle tartışabilir veya kendinizi çetrefilli, gizliliğin ve kandırmacanın bol olduğu bir gündemin içinde bulabilirsiniz. Güneş, Merkür ve Mars arka arkaya Pluto ile karşıt açı yaptığında zor bir meselenizle, uzun zamandır sizi rahatsız eden bir meselenizde takıntılı hale gelebilirsiniz. Maddi konularda zorlanabilir, boyunuzu aşan borçlar almaya veya yatırımlar yapmaya kalkabilirsiniz. Para kazanmak adına aşırı uğraşabilir, bu uğurda inatçı ve kontrolsüz de olabilirsiniz. Yine de hemen o aralar, Güneş ve Merkür, Satürn’den aldığı destekle Yay burcunu makul, mantıklı ve uzlaşmacı bir noktaya çeker. 16 Temmuz’da Yengeç burcundaki Yeni Ay da inadı ve hırslarınızı bırakmanız ve mali meselelerinizi daha doğru değerlendirmeniz için size yardım edecektir.

SORU VE GÖRÜŞLERİNİZİ YORUM OLARAK BIRAKABİLİRSİNİZ

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir