Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. ASLAN BURCU TEMMUZ AYI YORUMU YEŞİM ARPAT

ASLAN BURCU TEMMUZ AYI YORUMU YEŞİM ARPAT

admin admin -
24 0

Temmuz ayı, Yükselen Aslan burcu için bütün hayatının genelini, bedenini ve kişiliğini temsil eden 1. evinde Venüs Jüpiter kavuşumu ile açılıyor. Ayın ilk günlerinde çok popüler olabilirsiniz. Herkesin gözü üzerinizdedir ve adeta ışık saçarsınız. Görüntünüzü değiştirmek, kozmetik müdahalelerde bulunmak için Temmuz ayının ilk günleri oldukça idealdir.

2 Temmuz’da Oğlak burcunda bir dolunay var. İş arkadaşlarınızla veya rakiplerinizle ilişkilerinizde hassas zamanlar yaşayabilirsiniz. Onlarla ilgili fark edeceğiniz bir durum sizi üzebilir veya onlara alınabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bir konuda endişe duyabilirsiniz. Haftanın geri kalanında İkizler burcundaki Merkür Venüs , Neptün ve Uranüs’le uyumlu bir görünüm yapıyor olacak. Mühim kişilerle tanışacak, seyahate çıkacak ve ciddi bir meselenize çözüm bulacaksınız. Adeta iyi şeyler düşüneceksiniz ve başınıza da iyi şeyler gelecek.

Temmuz ortalarına geldikçe Aslan burcu için gökyüzünün etkisi sertleşmeye başlıyor. Venüs’ün Satürn’le karesi esnasında ailenizle ilgili kaygılarınız artabilir veya istemediğiniz halde kendinizi bir aile ortamında bulabilirsiniz. Aile bireyleriyle aranızda münakaşalar baş gösterebilir. Güneş, Merkür ve Mars arka arkaya Pluto ile karşıt açı yaptığında işiniz veya sağlığınızla ilgili bir konuda takıntılı hale gelebilirsiniz. Yeni bir işe girmek veya yeni bir yaşam düzeni oluşturmak için aşırı uğraşabilir, bu uğurda inatçı ve kontrolsüz de olabilirsiniz. Beraber çalıştığınız, yanınızda çalıştırdığınız kişilerle aranızda gerginlikler baş gösterebilir. Yine de hemen o aralar, Güneş ve Merkür, Satürn’den aldığı destekle Aslan burcunu makul, mantıklı ve uzlaşmacı bir noktaya çeker. 16 Temmuz’da Yengeç burcundaki Yeni Ay da inadı ve hırslarınızı bırakmanız ve işleri oluruna bırakmanız için size yardım edecektir.

25 Temmuz’da 20 ayda bir gerçekleşen ve 6 Eylül’e kadar 40 gün sürecek olan Venüs gerilemesi başlayacak. Venüs, şanslı bir gezegen olduğu için dağıttığı şansı biraz kısabilir ama kendi başına zarar vermesi ancak mühim bir gezegeninizle etkileşim içindeyken olabilir. Yükselen Aslan burcu için Haziran ve Temmuz ayı boyunca yaşadığı popülerliğin ya da en azından iyimserliğin biraz azalacağı anlamına geliyor bu. Yine de Jüpiter’in de halen Aslan burcunda, 1. Evinizde olması bu durumu tadınızın kaçması seviyesine indirmeyecektir. Venüs, Yükselen Aslan burcunun 3. ve 10. Evini yönettiği için ve 1. evinde gerilediği için sadece bu dönemde kariyerinizle, yeni girişeceğiniz çabalarınızla veya görüntünüzü değiştirmekle ilgili kararları Venüs gerilemesinden sonraya bırakmanızda fayda var. Venüs 8 yılda bir aynı burçta ve derecede geriler. 25 Temmuz – 6 Eylül 2015 arasındaki Venüs gerilemesi 2007 yılının yaz aylarındaki gerileme dönemiyle aynı derecelerde olacağı için o dönemdeki yaşadıklarınıza benzer temalar tekrar hayatınızda belirebilir.

SORU VE GÖRÜŞLERİNİZİ YORUM OLARAK BIRAKABİLİRSİNİZ

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir