Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Terazi Burcu Temmuz Ayı Yorumu Ayça Arpat

Terazi Burcu Temmuz Ayı Yorumu Ayça Arpat

admin admin -
4 0

Temmuz ayı, Yükselen Terazi burcu için dostlarını, popülerliğini ve kazançlarını temsil eden 11. evinde Venüs Jüpiter kavuşumu ile açılıyor. Ayın ilk günlerinde kazancınız artabilir. Bol bol sosyalleşir ve mühim kişilerle tanışabilirsiniz. Büyük bir hayat planınızı gerçekleştirmek için Temmuz ayının ilk günleri oldukça idealdir.

2 Temmuz’da Oğlak burcunda bir dolunay var. Ailenizle ilişkilerinizde hassas zamanlar yaşayabilirsiniz. Evinizle ilgili fark edeceğiniz bir durum sizi üzebilir veya aile bireylerinden birine alınabilirsiniz. Haftanın geri kalanında İkizler burcundaki Merkür; Venüs , Neptün ve Uranüs’le uyumlu bir görünüm yapıyor olacak. Yeni projeler üretmek ve bunları gerçekleştirmenizde size yardımcı olacak ortaklar bulmak konusunda çok üretken olacaksınız. Zihniniz adeta bir makine gibi çalışırken rakipleriniz bile size destek vermeye başlayabilir.

Temmuz ortalarına geldikçe Terazi burcu için gökyüzünün etkisi sertleşmeye başlıyor. Venüs’ün Satürn’le karesi esnasında gereksiz pahalı bir şey satın alabilir veya kendinizi pahalı bir projeyle ilgili bir gündemin içinde bulabilirsiniz. Güneş, Merkür ve Mars arka arkaya Pluto ile karşıt açı yaptığında kariyerinizle ilgili bir konuda takıntılı hale gelebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili riskler alabilir, yöneticilerinizle tartışabilirsiniz. Hayatınıza yeni temeller atmak ve belki de sadece huzur bulmak adına aşırı uğraşabilir, bu uğurda inatçı ve kontrolsüz de olabilirsiniz. Yine de hemen o aralar, Güneş ve Merkür, Satürn’den aldığı destekle Terazi burcunu makul, mantıklı ve uzlaşmacı bir noktaya çeker. 16 Temmuz’da Yengeç burcundaki Yeni Ay da inadı ve hırslarınızı bırakmanız ve kariyerinizi yeniden ve daha doğru değerlendirmeniz için size yardım edecektir.

SORU VE GÖRÜŞLERİNİZİ YORUM OLARAK BIRAKABİLİRSİNİZ

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir