Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. SARAH JİO KİMDİR ?

SARAH JİO KİMDİR ?

admin admin -
5 0

Amerikalı gazateci, yazar Sarah Jio 18 Şubat 1978 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde dünyaya geldi.

Çocukluk çağında yazarlığa merak salan Amerikalı güzel yazar Sarah Jio’nun romanları bir çok farklı dillere çevrilmiştir.

Sarah Jio’nun romanları İtalya, Fransa, Brezilya, Türkiye, Slovenya, Rusya, Çin, Norveç, Almanya, Litvanya, Polonya, İspanya ve diğerleri de dahil olmak üzere 27 ülkede yayımlanmıştır.

Sarah Jio’nun bir çok kitabı The New York Times çok satanlar listesinde yer almaktadır.

Türkiye’de geniş bir okuyucu kitlesi olan Amerikalı yazar Sarah Jio’nun Gündüzsefası, Yağmur Sonrası, Mart Menekşeleri, Böğürtlen Kışı, Son Kamelya kitapları yayınlandığı her ülke de büyük ilgi görmüştür.

Orijinal adı The Bungalow olan Türkiye de ise Yağmur Sonrası adıyla çıkan kitabı, orijinal adı Blackberry Winter olan Böğürtlen Kışı ve orijinal adı The Violets of March olan Mart Menekşeleri kitabı Türkiye’de bir hayli ilgi görmüştür.

Sarah Jio Kitapları: Gündüzsefası, Yağmur Sonrası, Mart Menekşeleri, Böğürtlen Kışı, Son Kamelya, Agapi Ölümsüz Aşk

Eğer sizde Saraj Jionun Kitaplarından birini okuduysanız ,Jionun ne kadar güçlü bir kaleminin olduğunun hayal gücünün ne kadar geniş olduğunu ,mucizelere her daima inanmayı öğrettiğini biliyorsunuzdur . Son zamanlarda en çok satan kitapları yazdığınıda bilmeniz gerekiyor ! Eğer hangi kitabı alsam diye kara kara düşünüyorsanız hemen Sarah Jionun Böğürtlen Kışı Adlı Kitabını Almanızı Öneririm . Size aşkı ,sadakati ve mucizelere inanmanızı en güzel halleriyle anlatıyor :)) 

indir

indir (1)

sarahjio-head-shotimages

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir