Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Profilo Servisleri

Profilo Servisleri

admin admin -
21 0

Günümüz koşullarına en uygun ve ergonomik Beyaz Eşya ve Elektronik Cihaz üretimi yapan Profilo Markası, imal ettiği ürünlerini ülkenin dört bir yanına yaydığı geniş satış merkezlerinde pazarlıyor. Profilo markası teknolojinin gelişimiyle birlikte sürekli çıkan yeni cihazları ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Beyaz eşyalar ve elektronik cihazların bozulmaları hayatımız da zorluklara sebebiyet verir.

Bu yüzden bu tür cihazları bozulmadan düzenli bakımlarının gerçekleştirmeleri arıza riskini azaltır. Uzun ömürlü kullanıma sahip olan bu cihazlarda, zaman içerisinde çeşitli problemler görülmesi de son derece doğaldır. Profilo Marka Beyaz Eşya ve Elektronik Cihazlara yönelik arıza, keşif, montaj, bakım ve yedek parça hizmetleri Profilo Teknik Servislerinde sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetini ana kriter olarak belirleyen bu servisler çözüm odaklı çalışırlar.

Servis alanında uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan son derece deneyimli teknik kadroya, profesyonel ustalara sahip olan Profilo Yetkili Teknik Servislerinden güvenli ve garantili bir şekilde onarım ve bakım hizmeti almanız mümkündür.

Üstün özelliklerle donatılmış Profilo ürünleri için servis hizmeti veren Profilo Özel Teknik Servisleri, tüm cihazlarla ilgili her türlü arıza, bakım ve montaj işlemlerinde destek alabileceğiniz servislerdir. Profilo marka cihazlarınızın arızalanması ya da cihazlarınıza periyodik bakım yaptırmak istediğinizde teknicservis.com sitesine giriş yaparak adresinize en yakın Profil Teknik servisinin telefon numaralarına erişim sağlayabilirsiniz.

Servis Bilgileri için : Teknicservis.com

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir