Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Ünlü Yıldız Lindsay Lohan Elinde Kur’an-I Kerim İle Görüldü

Ünlü Yıldız Lindsay Lohan Elinde Kur’an-I Kerim İle Görüldü

admin admin -
8 0

Hollwood yıldızlarından Lindsay Lohan son zamanlarda Kur’an-ı Kerim’i yanından ayırmıyor. Geçtiğimiz günlerdede Hollwood’lı yıldız elinde Kur’an Kerim ile görüntülendi.

lindsay lohan (4)

Kısaca hayatına bir göz atalım:

Ünlü yıldız  ABD’li oyuncu, model ve pop şarkıcısı, söz yazarı. Kariyerine çocuk model olarak başlamıştır. 11 yaşında ilk Disney 1998 Parent Trap filmi oldu.

lindsay lohan (3)

Lohan, 2003 ve 2005 yılları arasında filmlerinde başrollerde oynayarak ünlülüğünü artırdı. Çılgın Cuma, Kötü Kızlar ve Herbie: Fully Loaded sonradan dahil bağımsız filmin Robert Altman’la A Prairie Home Companion ve Emilio Estevez, Boddy Kariyerinde 2007 yılında iki gibi kesildi. 2008 yılında kariyerine devam etti, 2008 yapımı Ugly Betty adlı televizyon dizisinde oynamıştır. 2009 yılında Robert Rodriguez’in Machete filminde oynamıştır.

Kaynak: wikipedia

lindsay lohan (2)

Ünlü yıldızın kariyer geçmişi böyleyken kötü alışkanlıklarıda çoğu zaman olmuştur. Bu kötü alışkanlıkları yüzünden hatta kamu için çalışma cezası dahi almış. Hapis bile yatmıştır. Kur’an’ın İngilizce çevirisiyle kameralara yakalanan yıldız Hristiyan Katolik bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmiş ve farklı dinlere inanışıyla çoğu zaman gündeme gelmiştir. (radikal)

lindsay lohan (1)

Bir süre Londra’da yaşayan Lindsay Lohan, son dönemde alkol ve uyuşturucudan da uzak duruyordu. Lohan, Instagram sayfasında da Kur’an’dan ayetler paylaşmış, daha sonra silmişti. (Hürriyet)

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir