Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Ledli Reklam Panosuna Yazı, Karakter, ve Şekiller Nasıl Yüklenir?

Ledli Reklam Panosuna Yazı, Karakter, ve Şekiller Nasıl Yüklenir?

admin admin -
36 0

Öncelikle ledli reklam panomuzun kaç santim olacağına karar veriyoruz. Her hangi bir reklam firmasından, o karar verdiğiniz ebatta ledli reklam panomuzu alıyoruz. Örneğin; ledli reklam panomuzun uzunluğunu 90 santim eni 30 santim olarak belirliyoruz bu ebatlarda olan reklam panomuzu, sipariş verip hazır olduğunda çalıştığımız reklam firmasından alıyoruz. Bu yazıyı okuduğunuza göre muhtemelen, reklam panosunun kurulumunu yapmaya siz karar vermişsiniz, haliyle kurulumdan kesim maliyeti düşürdünüz. Şimdi size kurulumu nasıl yapacağınızı birkaç cümleyle açıklayacağım. Reklam panomuzu reklam şirketinden aldıktan sonra panoyu, ofisimizin ve ya mağazamızın müşterilere görülecek biçimde tepesine dikiyoruz. Tabi tepesine diyorum ama tepesine olmayabilir sağına soluna önüne arkasına neresine monta edecekseniz artık…

Monta ettikten sonra gelelim yazıları nasıl yükleyeceğimize, bir flaş bellek bir bilgisayar ve bir programla işi gerçekleştiriyoruz.

Programın ismi POWER LED bu power ledin kurulumu oldukça basittir. Kurulumu basit olduğu gibi kullanılışı da çok basittir. Program içeriği konusunda detaya girmeyeceğim ama üstün körü bahsedeceğim. Programın açılışında ilk önce ebatlarımızı belirliyoruz ebatlardan sonra karakterlerin ne olacağını belirliyoruz ve yazımızı yazıyoruz. Yazı şeklini de sol taraftaki bölümden seçiyoruz. Powerled programında oldukça çok seçenek vardır. Taslağı oluşturduktan sonra kaydedip, programdan çıkıyoruz. Taslağı kaydettiğimiz yerden, taslağı kopyalayıp flash belleğimize atıyoruz ve ledli reklam panomuzun USB girişine, flash belleği takıyoruz ve ledli reklam panosunda, hafızaya alıp almadığını görüyoruz. Tebrikler başardınız. İşlemimiz bu kadar hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir