Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Gezilmesi Gereken 10 Güzel Ülke

Gezilmesi Gereken 10 Güzel Ülke

admin admin -
30 0

Gezilecek En İyi On ülke

Gezmek kimine göre bir iş havasından çıkıp ufak bir kafa dinleme, kimine göreyse bir yaşam tarzı, bir ideoloji bir metabolizma dengesi. Gezilecek o kadar çok şehir, o kadar çok ülke var ki ne yazıkki imkanlardan ötürü çoğu Dünya vatandaşı bu nimetlerden faydalanamıyor. Halbuki Dünya bizim Dünyamız! hiçbir ülkeye ait değil tamamen insanlığa ve yaşayan diğer canlılara ait. Peki düşündüğümüz zaman Dünyada neden rahatça gezemiyoruz. Neden pasaport veya vize gerekli kılınıyor. Elimizi kolumuzu sallaya sallaya neden Roma’ya gidip o güzelim yeri gezemiyoruz? Ne yazık ki burada insanlığın sınır kavgası, din kavgası, ırk kavgası, mezhep kavgası vs. etkenler devreye giriyor. Her neyse fazla uzatmadan sizlere hazırladığımız On muhteşem gezilmesi gereken ülkeleri sıraladık onlara göz atalım. İmkanları olan veya imkanı yakın bir zamanda oluşacak kişiler sıkı dursun.

Brezilya

brezilya gezilcek yerler (1) brezilya-copacabana-plaj?-rio-de-janeiro-brezilya-tatili-brezilya-turlari-brezilya-gezilecek-yerleri-brezilya-ucak-bileti- brezilya gezilcek yerler (3)

İskoçya

iskocya gezilcek yerler (1) iskocya gezilcek yerler (2) iskocya gezilcek yerler (3)

İsveç

isveç 1
isveç
isveç 2

Meksika Latinler diyarı

meksika (1) Overview of Mexico City meksika (3)

Belçika

grand place brussels
belçika1
belçika 2

 

Makedonya

makedonya (1) makedonya (2) makedonya (3)

Arnavutluk

arnavutluk (1) arnavutluk (2) arnavutluk (3)

İtalya

italya (1) italya (2) italya (3)

Japonya

japonya (1) japonya (2) japonya (3)

Panama

panama (1) panama (2) panama (3)

 

gezilecek yerler, isveç gezilecek yerler, makedonya gezilecek yerler, meksika gezilecek yerler, arnavutluk gezilecek yerler, italya gezilecek yerler, japonya gezilecek yerler, panama gezilecek yerler, brezilya gezilecek yerler, belçika gezilecek yerler, iskoçya gezilecek yerler, gezilecek 10 ülke

Soru ve Görüşleriniz İçin Lütfen Yorum Yapınız…

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir