Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Pucca sözleri

Pucca sözleri

admin admin -
6 0

Bizi tanımayan insanlar, kötü olduğumuzu düşündüğü için bize pislik yapıyor; tanıyanlar ise onlara kötülük yapmayacağımızı bildiği için.

Pucca sözleri

Çirkin şansı denilen şey,”Çirkinle birlikte olanın şansı açılıyor” anlamındaymış. Selam yakışıklılar şansınız açılsın istemez misiniz?

Pucca sözleri

Dünyanın en eğlenceli şeyi cast seçimiymiş meğersem, cillop cillop kızlara, erkeklere “ööeehh bu ne be olmaz” deme hakkına sahip oluyorsun.

Pucca sözleri

Eğer canını yakıyorsam beni unutmandan korktuğum içindir. Bilirim, acıdır geçmişi yaşatan ve acını unutmak için güzel anları anımsar hafızan.

Pucca sözleri

En zoru, kene gibi yapışıp kanınızı sonuna kadar sömüren insanları hayatınızdan çıkartmak sanırım. Bunlar ya akraba ya patron oluyor çünkü.

Pucca sözleri

Eski sevgililer ikiye ayrılır; baban yerine koyup bağlandıkların ve babalığı bir türlü ona yakıştıramadıkların…

Pucca sözleri

Evrenle, yaratılışımızla ilgili düşünüyorum, ardından düşünceler birbirine girip sonsuzluğa gidiyor. Sonra da “yarın ne giycem yae” diyorum.

Pucca sözleri

Gece davetlere erkekler spor giyinmiş olarak gittiğinde ufff ne cool; kadınlar kotla gittiğinde “kekomanciye bak” adaletin bu mu dünya!

Pucca sözleri

Göz makyajı biter bitmez gelen o hapşırık, sen napıyorsun ya, ne pislik ne karaktersiz bişeysin! Panda gibi oldum senin densizliğin yüzünden.

Pucca sözleri

Hava acayip güzel, hatta harika ötesi ve bu havada bile evde oturup sevişen insanlar var, Allah o insanların belasını versin 🙁

Pucca sözleri

Hoşlanma anında söylenen “birbirimize ne kadar çok benziyoruz” cümlesini ayrılırken hep unutuyoruz, farklarımıza sayıyoruz küfürü…

Pucca sözleri

İlişkinin uzatma evresinde hep bi taraf kurtarmak için çırpınır; diğeri ise “yalnız kalmayayım bari” diye gözler fıldır fıldır arayışta…

Pucca sözleri

İnsan ayrımımı dersin yaptığıma, hayvanlık mı bilemem ama “sinirli erkek” dünyanın en korkutucu, heves kırıcı ve yok edilmesi gereken şeyi!

Pucca sözleri

İstanbul bu kadar büyük olmayaymış iyiymiş, başka semte giderken gurbete gidiyorum sanki, evdekiler çoluğa çocuğa karışacaklar dönene kadar.

Pucca sözleri

Keşke gelenek ve göreneklerimizde Sufle haftası gibi bişi olsa, pastaneler evlere dağıtsa, komşular gelse gitse sufle verse tabağı beklese..

Pucca sözleri

Sırf insanlar aşağılayıp, seni üzmesinler diye kendinle dalga geçiyorsun ya; kendin bile canini yakamıyorken, başkası hiç acıtmıyor o zaman.

Pucca sözleri

Siyah saçlarımı sarı yapmak için kuaföre gidip, yeşil çıktığımı bilirim. Bana depresyondan, bunalımdan ve risk almaktan bahsetmeyin!Pucca sözleri

Pucca sözleri

Şimdi ben elmayı seviyorum ya, o ağzına yüzüne sıçtığımın elması da beni sevecek! O elma beni sevecek dedim!

Pucca sözleri

Tam gözüme kestiriyorum, “ya evliyse, ya gayse, ya sapıksa, ya sünnetsizse ya benden önce ölürse ya uzaktan akrabamsa”ya kadar gidiyor iş.

Pucca sözleri

Tatilin bir gün öncesi kuaföre gitme diye bir olay var, işini şansa bırakmak istemeyenler için.

Pucca sözleri

Tek istediğim, battaniyenin altında film çekeceğim değil, film izleyeceğim bir adamdı.güzel sözler

Pucca sözleri

Telefonda artık ilk sorduğun soru “neredesin?” olduysa, canım kötü haberi vermek istemem ama ayrılacaksınız..

Pucca sözleri

Televizyonda kötü işlerin yapılmasının tek nedeni, yapımcıların zevksizliği ve inatları. Onları ortadan kaldırsak güzel şeyler olabilir.

Pucca sözleri

Yapamazsın dedikleri şeyi yaptığım an, kendimi dünyanın hakimi gibi hissediyorum. Oysa alt tarafı arabayı park falan etmişimdir en fazla.

Pucca sözleri

Yapılan espriyi anlamadığım an oluşan surat ifadem; bi daha mı sorsam diye kararsızlığım; salak mıyım acaba tek ben anlamadım tedirginliğim.

Pucca sözleri

Yaptığımız her şeyin ana sebebi millet bizi beğensin, gıpta etsin, pohpohlasın, sevsin, kıskansın, umursasın diye. bomboş yaşıyoruz işte..

Pucca sözleri

Zorlayınca olmuyormuş, çabaladıkça daha da yıpratıyormuşsun kuyudan çıkmaya çalışırken üstüne daha da çok toprak atıyormuşsun.Pucca sözleri

Pucca sözleri

Konserlerde sahneye oryantal yapmak için fırlayan izleyici gibi hissediyorum bugün kendimi. Öyle sazanlık, kendimden vazgeçmişlik ve gaz var.

Pucca sözleri

Meltem Cumbul’un evlilik cüzdanında olan vesikalığı göstermeseydiniz iyiydi, vesikalık neticede iç çamaşırı gibi saklanması gereken şey o..

Pucca sözleri

Özlemek çok garip bir his, canın acıyor ama acımıyor gibi, korkuyorsun ama gelsin istiyorsun gibi, “keşke” ile “ama” arasında kalıyor gibi.

Pucca sözleri

Sanırım dünyada yapılması en zor olan şey “birinin mutluluğuna sevinmek”. Öyle olmasa etrafta bu kadar tetikte bekleyen heves kırıcılar olmaz.

Pucca sözleri

Sevgiliyi gördüğünde içinde olan o tuhaf heyecan “bunu ona anlatmalıyım” paniği ayrılınca yerini “geldi yine tipini siktiğim”e bırakıyor…

Pucca sözleri

“Ama” ve “belki” cümleye umut vermek için konulan bağlaçlardır.

Pucca sözleri

“Bugün ne giysem?” ile “Akşama ne pişirsem?” dert konusunda birbirleriyle ölesiye yarışır…

Pucca sözleri

“Canın sıkkın, iyi dinleyiciyim anlatsana” diyosa kesin yavşıyor. Dert dinlemek sevilir mi? Psikologa bile para veriyorsun seni dinlesin diye.

Pucca sözleri

“iyiler daima kazanır” Açıkçası ben daha kazanan bir iyi görmedim, o yüzden forever çirkeflik, fesatlık, pislik, çiyanlık uu beybi..

Pucca sözleri

Kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır” ama Robbie Williams işte Kıvanç Tatlıtuğ, Mehmet Günsur kanırta kanırta ağlatsa da olur.

Pucca sözleri

“Senin için her şeyi yaparım” ile “Ben sana ne yaptım ya, bizi bu hale getirdin” arasında geçen zaman dilimine ilişki denilir, maalesef..

Pucca sözleri

“Sözel” bölümü gelecekte hesap-kitap gereken şeyler duyduğunuz an “sözelciyim ben” diyip işin içinden sıyrılmanız için yapılmış.

Pucca sözleri

“Sözelcisin de çarpmayı çıkarmayı ilkokulda beraber öğrenmedik mi hırbo! Tost parasını öderken mi unuttun dört işlemi.” diyecek bir gün.

Pucca sözleri

Adamın beni sevmesi için verdiğim uğraşı, harcadığım enerjiyi biriktirseydim, tam 4 köye elektrik götürüyordum. Kısmet bu işler.

Pucca sözleri

Ağzına kadar dolu bardağı bi damla su bile taşırmaya yetiyor ya; sabredip, bekleyip, ha şimdi dediğim şeyler olmayınca rüzgar esse taşıyorum.

Pucca sözleri

Allah hiçbir ilişkiyi “Nasılsa barışacaklar yae” laçkalığına uğrattırmasın.

Pucca sözleri

Arkadaşının düğünü için elbise seçerken tek kural; görümceden abartı olma, damadın zamanında tek gecelik ilişki yaşadığı kızdan silik olma..

Pucca sözleri

Aslında evlilikten çok evlenme teklifi meraklısıyız. Yani evlenmesek bile bi teklif et di mi, ayı!

Pucca sözleri

Ayrıldıktan sonra ilk arayan sensen, dıt sesini nefes almadan dinliyorsun ve karşı taraf telefonu açmıyor ya Allah o anın belasını versin!

Pucca sözleri

Ayrılık sözleşmesi gerek bence “arkadaşlarına yavşamamaya, güzel kızlarla beraber olmamaya, 2 ay yalnız kalıp acı çekmeye söz veriyorum!”

Pucca sözleri

Bazı insanlar kulak arkasında çıkan sivilce gibi sıksan sıkılmaz, acısı ağrısı derdi gereksiz yük, neticede sivilce işte…

Pucca sözleri

Bazı insanlardan viledayla yeri silerken mermere yapışan saç kılı gibi nefret ediyorum.

Pucca sözleri

Benim için moda ikiye ayrılıyor; şişman gösterenler ve zayıf gösterenler..

Pucca sözleri

Bir Pucca atasözü der ki “ense terleyince bütün fön boşa gider” yani adama güvenmiyorsan her an koyverir diyorsan onla yola çıkma..

Pucca sözleri

Bir şeyler tartışılırken düşüncelerimi mantıklı hale getirip ağzımdan çıkartana kadar başka konuya geçiliyor. Sonra “iyi kız ama az salak”

Pucca sözleri

Birinden hoşlandığını fark ettiğin anın kalp atışı ve mide gurultusu; ayrılma noktasına geldiğin anda da acı bir farkla kendini gösteriyor.

Pucca sözleri

pucca sözleri, bütü pucca sözleri, pucca günlüğü sözleri, pucca bütün sözleri, sözler, günlük sözler, manalı sözler, pucca sozleri, pucca günlük, pucca günlük sözler

Soru ve Görüşleriniz İçin Lütfen Yorum Yapınız…

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir