Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Sürpriz aday adayı başvuruları

Sürpriz aday adayı başvuruları

admin admin -
7 0

Genel seçimlerin yaklaştığı şu sıralar partilerin adaylık başvurularınında sonuna yaklaşıyoruz. Hangi partiden kim aday olmuş son günlerde en çok konuşulan konulardan bir tanesi. Herkesin merakla beklediği parti adaylık sonuçları yakında açıklanacak.

Süprizlerle dolu bu aday adaylığı sürecinde ak parti kurucusu Dengir Mir Fırat’ın HDP adaylığını geçtiğimiz günlerde celal_dogan_238947duyduk bunun hemen arkasından sürpriz bir gelişme daha yaşandı HDP cephesine yine bir sürpriz aday adaylığı başvurusu oldu. Uzun dönem Gaziantep büyükşehir belediye başkanlığını yürüten CHP li Celal Doğan sürpriz bir şekilde HDP’den aday adaylığını koydu.

HDP cephesinin süprizlerle dolu aday adaylık başvuru süreci yakında sona erecek. CHP kanadında öyle aman aman bir sürpriz aday adaylık başvurusu şimdilik yok. Ak partide ise geçtiğimiz günlerde Diyarbakır’ da CHP milletvekilli, CHP genel sekretrliği ve CHP genel Başkan Yardımcılığı gibi görevlerde 11 Yıl boyunca CHP ile çalışan ve partide anlaşmazlık yüzünden ve çevresinin etkisiyle AK partiden aday adaylığını koyan Mesut DEĞER AK parti için sürpriz bir isim oldu. Sürprizler devam ettiği şu günlerde elimizden geldiğince sizleri haberdar etmeye çalışacağız.

Hdp millet vekili adayları, chp adayları, mesut değer ak parti, chp den ak partiye geçen milletvekili, ak parti kurucusu hdp, chp Gaziantep belediye başkanı hdp

Soru ve Görüşleriniz İçin Lütfen Yorum Yapınız…

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir