Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Sorunları bir kenara bırakıp tatile çıkmak

Sorunları bir kenara bırakıp tatile çıkmak

admin admin -
5 0

Çiftler yolunda gitmeyen ilişkileri için yoluna sokmak belki düzelir niyetiyle evlerinden uzaklaşıp bir macera peşine koşmak istediklerinde sorunlarının üzerini kapatmış olurlar. Bu sorunların üzeri kapandığı vakit, sorunlar aynı yerinde duruyor olur. Çift macera bittikten sonra evine döndüğünde aynı sorun baş gösterecektir. Çünkü o sorun çözülmeden kapanmış ve binevi beklemeye alınmıştır. Beklemekte olan bu sorun maceranızı kafa dinlendirmek maksatıyla bir değişiklik yaomak masatıyla çıktığınız o yolda dahi tartışmanıza farklı büyük boyutlar kazandırabilirsiniz.

 indir

Bir çok insan özel hayatında olsun, meslek hayatında olsun birtakım sıkıntılı devrelerde, her şeyi unutmak avunmak ihtiyacı duyabilir.

16489

Bir maceranın onlara tüm sıkıntıları unutturacağını sanırlar. Oysa, aile hayatlarının dışındaki bir ilişki, belki bir süre için bir oyalanma olur. Ama, çok geçmeden bu maceranın kendisi bile bir sorun yaratmaya başlar. Bu defa kişi, iki taraflı problemler içinde eskisinden çok daha önemli bir bunalıma sürüklenir.

 Bu yüzden çiftler sorunlarını evde halletmeden orayı terk etmemelidir. Aksi takdirde soğukluk ve bunalım peşleriniz bırakmaz.

çiftlerdeki sorunlar nasıl giderilir, araya soğukluk girmesi, eşlerde tartışma

Soru ve Görüşleriniz İçin Lütfen Yorum Yapınız…

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir