Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Cemil ipekçiden nur yerlitaşa ağır tweet

Cemil ipekçiden nur yerlitaşa ağır tweet

admin admin -
32 0

Show TVde yayınlanan ”Bu tarz benim” adlı dizi yayından kalktı bunu duymuşsunuzdur. Yayından kalkmasının ardından sunucular ve yarışmacı adayları duyunca şoke oldu. Tv8 ekranındaki ” İşte Benim Stilim” adlı programın tek rakibiydi.

 Format değiştirdikten sonra pek tutulmayan Bu Tarz Benim, ufak bir hayran kitlesine sahip bir hale geldi. Reyting rekorları kıran bir zamanların programı, sunucu ve formatıyla birlikte Tv8 e taşınınca seyirci kitletiside taşınmış oldu. 

17644_bu-tarz-benim4(6)

Show Tv ‘Bu Tarz Benim’ programının jüri üyelerinden Cemil İpekçi, programın kapanmasına karşı olanlardan bir tanesi ve attığı Tweetle Tv 8 deki İşte Benim Stilim programının jüri üyesi Nur Yerlitaş’a üstü kapalı yaptığı göndermede dikkatlerden kaçmadı.

Cemil İpekçinin attığı tweet: Yerinden kalkamayıp başına fiyonk takmakla, bir okka makyajla tarz olunsaydı sirkteki hokkabazlar olurdu.. 

Bu tweete karşılık Nur Yerlitaş’ın vereceği cevap dikkatle bekleniyor. Ortalık fena karışacağa benziyor.

nur yerlitaşın cevabı, cemil ipekçinin nur yerlitaşa tweeti, cemil ipekçiden nur yerlitaşa tweet, cemil ipekçi nur yerlitaş, bu tarz benim kapandı mı, bu tarz benim başlıcakmı, işte benim stilim hangi kanalda, işte benim stilim nur yerlitaş

Soru ve Görüşleriniz İçin Lütfen Yorum Yapınız…

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir