Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. İspanya’da 4 farklı AGH projesi için toplam 9 gönüllü aranıyor!

İspanya’da 4 farklı AGH projesi için toplam 9 gönüllü aranıyor!

admin admin -
37 0

İspanya’da AGH yapmak İster misiniz? İşte size aradığınız fırsat! Aşağıda İspanya’dan 4 adet AGH çağrısı bulunuyor:

vista-malaga

 

 

1-Eylül 2015-Haziran 2016 tarihleri arasında Malaga, İspanya’da gerçekleştirilecek olan 10 aylık AGH projesi için “Sta Maria De Los Angeles” Öğrenci Platformu Derneği 3 adet AGH gönüllüsü arıyor. Başvuru yapmak için; online başvuru formunu doldurmanız ve Özgeçmiş, Fotoğraf ve Motivasyon Mektubunuzla birlikte 18 Mart 2015 tarihine kadar kendilerine ulaştırmanız gerekiyor. Daha detaylı bilgiye http://europaerestu.eu/santa-maria-de-los-angeles-hosting/ adresinden ulaşabilirsiniz. 

2-Eylül 2015-Ağustos 2016 tarihleri arasında Malaga, İspanya’da “Alonso Quijano Vakfı”  tarafından gerçekleştirilecek 10 aylık AGH projesi kapsamında görev alacak 2 adet Gönüllü aranıyor!  Proje başvurusu için son tarih 18 Mart 2015’tir. Başvuru sonrası 6-7 Nisan tarihlerinde Skype görüşmesi talep edilecektir. Daha detaylı bilgiye ve başvuru formuna http://europaerestu.eu/fundacion-alonso-quijano-hosting/ adresinden ulaşabilirsiniz.

3-Intercambia Gençlik Kuruluşu, 2015 yılı Ekim ortası/Kasım başı başlayıp 2016 yılı Temmuz ortası/Ağustos başı bitecek olan 9 aylık AGH projesi için AB üye ülkelerinden ve komşu ülkelerden 2 adet gönüllü arıyor!  Projenin konusu Gençlik Bilgilendirmesi ve Hareketliliktir.  Son başvuru tarihi: 18 Mart 2015’tir. Daha detaylı bilgiye ve başvuru formuna http://europaerestu.eu/projects/intercambia-hosting/ adresinden ulaşabilirsiniz.

4-Kasım 2015- Ekim 2016 tarihleri arasında “Principia Bilim Merkezi” tarafından  gerçekleştirilecek 11 aylık AGH projesi için 2 adet gönüllü aranıyor! Proje konusu Bilim ve Eğitim! Başvuru için son tarih 18 Mart 2015’tir. Daha detaylı bilgi için: http://europaerestu.eu/projects/principia-hosting/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Lütfen başvuru yapmadan önce proje tanımlarını ve başvuru prosedürünü dikkatlice okuyun!

Kaynak : Eurodesk

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir