Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Fotoğraf Festivali

Fotoğraf Festivali

admin admin -
5 0

Detaylı bilgi almak için;
http://alengirhane.com/Fotofestival.pdf

Merhabalar,

Alengirhane ismi ile 2007 yılında başladığımız çalışmalarımıza eğitim ve kiralama öncelikli olarak birçok fotoğraf uzmanlığında kaliteli hizmetler vererek devam etmekteyiz. “Herşeyi bilen birilerinin değil, her bir konuda kendi uzmanının hizmet verdiği bir stüdyo olmayı daima önceliğimiz olarak gördük.” Bundan 5 yıl önce fotografik algı seminerleri adını verdiğimiz ve yaklaşık 15 aylık bir dönemi kapsayan eğitimimizle, alengirhane akademimizin temellerini atmış olduk. O günden beri profesyonellere yönelik mesleki eğitimlerimiz ile herkesin takdirini toplayarak yolumuza devam etmekteyiz.
Şimdi yaklaşık 8 yıllık sektörel birikimimiz ve eğitimlerimizden öğrendiklerimiz ile her türlü ayrıntısı düşünülmüş ve her sektör çalışanının mutlak surette bilmesi gereken bilgilerle donatılmış yoğunlaştırılmış bir eğitim programı ile karşınızdayız. İlerleyen sayfalarda görecekleriniz, işimizi ne kadar ciddiye aldığımız konusunda en önemli referansımızdır. Türkiyede başka bir örneği olmayan bu çalışmamızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Şimdi lütfen sayfaları dikkatlice gözden geçirin ve sizin için hazırladığımız dergimizin tadını çıkarın.

Neden bu atölyeye katılmalısınız;

– Günümüz fotoğraf stüdyolarının hizmet verdiği köklü işkollarının (düğün, baskı, vesikalık…) değişmiş olmasına istinaden yeni iş kolları yaratmak.
– 8 farklı eğitmen ve içeriği zenginleştirilmiş 10 atölye ile farklı çalışma tarzlarını gözlemleyerek kişisel bakış açımızı zenginleştirmek.
– Kurumsal kimlik oluşturma, teklif verme, portfolyo hazırlama ve sunma, hedef kitle yaratma ve hedef kitleye yönelik efektif pazarlama stratejileri geliştirmeye kadar bir fotoğraf stüdyosundan fotoğraf ajansına dönüşme sürecinin tüm gereklilikleri konusunda Alengirhane uzmanlığı ile 1 yıllık teknik desteğe sahip olmak.
– Yoğunlaştırılmış atölye haftamız boyunca beraber gerçekleştireceğimiz kahve ve şarap tadımı atölyeleri, tarihi yarımada gezisi, tiyatro izlencesi gibi etkinliklerimizle de atölyeler dışında kalan zamanımızı eğlenceli bir sürece dönüştürerek keyifli bir İstanbul haftası geçirmek.

İletişim için;
Ali Karatuna 0532 512 67 50

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir