Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Soğuk Kış Günlerinde Neler Yapabiliriz ?

Soğuk Kış Günlerinde Neler Yapabiliriz ?

admin admin -
28 0

Hazır kış ayındayız her ilde kar var okullar tatil bende böyle bir yazı yazmak istedim belki aranızda karın tadını çıkartmak yerine evde oturmayı ailesiyle vakit geçirmeyi seçenler vardır diye :))

images

Kış günlerinin benim için yeri çok önemli olsa da herkes benim  gibi kışı sevmeye bilir …  O yüzden size kışı sevdirmeye geldim diyorum ! Öncelikle bulunduğunuz yer gerçekten sıkıcı değilse kışın ilk zamanlarını dışarda geçirmenizi tavsiye ederim .Çünkü hazır fırtınalı günler gelmemişken bu kuru soğukların tadını çıkartalım :))) Bundan sonra ki önerim ise evlerine sevdiğiniz dostlarınızı ailenizi iş arkadaşlarınızı çağırmak olacaktır hem sizin canınız sıkılmamış olur hemde sevdiklerinizle vakit geçirmiş olursunuz .

Kışa uygun güzel yemekler pişirip hop hopda götürebilirsiniz ama yok ben üşenirim ondan diyorsanız koyun ısıtıcıya suyu yapın bir kahve girin yorganın altına kitap okuyun ,birde şansınıza kar yağıyorsa !! Keyfinizden kaçılmaz :)))

tumblr_static_1iqmedle1hdwg8o0wcg4k04ss

Ama yok kitaplar bana göre değil diyorsanız patlatın bir patlamış mısır girin yorganın altına size önerdiğimiz yabancı-yerli filmleri izleyin :))) 

indir

Sizde görüş ve düşüncelerinizi yorumlayın !! :)))

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir