Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Aşırı ilgi erkeği bıktırır mı?

Aşırı ilgi erkeği bıktırır mı?

admin admin -
5 0

 Şüphesiz. Hiç bir şeyin aşırısı hoşa gitmez. Ama, bazı kadınlar sevgi gösterilerinde buna dikkat et­mezler. Herkesin içinde eşlerine “Ci­cim, tontonum” gibi sözcüklerle hi­tap ederek, onları çevreye karşı güç duruma düşürürler. Bu gibi sevgi be­lirtilerinin ancak baş başa kalındığın­da hoş görülebileceğini düşünemez­ler.

 eski-iliskiler-unutulmuyor-2012-10-09_m

Umumi bir yerde sevgi gösterile­rinde bulunmaktan kaçınmayan ka­dınlar da vardır. Erkek bu durumda daima sıkılır, utanır. Zamanla da ya­vaş yavaş soğumaya, bıkmaya baş­lar. Kadın her zaman kadınlığına ya­kışır şekilde hareket etmelidir. Sevgi belirtilerinizi her zaman göstermemelisiniz. Aşırıya kaçıldığı takdirde işkinizin zedeleneceğini bilmelisiniz. Kadınlar bu konuda ağırlığını korumalı. Erkeklerde öyle tabikide…

Mesela yalnızken aşk ve sevgi içeren sözcükleri çok rahat söylemelisiniz bu erkeğin duygularını olumsuz etkilemez yani bıktırmaz veya usandırmaz. Bu daha çok hoşuna gider. Hatta küçük süprizler yaparak bu olaya daha çok neşe katabilirsiniz.

1_2832012152849_33051

Daha ileri gitmek gerekirse iltifatların yanı sıra ilişkiniz için bir şeyler yapın ilişkiniz için bir şey yapınca bu ilişkinizi daha çok güçlendirir. Örnek veriyorum çoğu çift ilişkileri için ortak giyinir mesela 🙂 sizlerde deneyin.

 Soru ve Görüşlerinizi Lütfen Yorum Yapınız…

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir