Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor & Fitness
  4. »
  5. Gerard Pique’nin Düzenlediği Kings League Dünya Kupası’nda Türkiye’yi Temsil Eden Limon FC Skandalı

Gerard Pique’nin Düzenlediği Kings League Dünya Kupası’nda Türkiye’yi Temsil Eden Limon FC Skandalı

Haber Haber -
43 0

Limon FC’nin Diskalifiye Edilme Tehlikesi

Barcelona’nın eski yıldız futbolcusu Gerard Pique’nin organize ettiği Kings League Dünya Kupası’nda Türkiye’yi temsil eden Limon FC, büyük bir skandalın gölgesinde. Limon FC’nin diskalifiye edilip edilmeyeceği merak konusu oldu.

Holmes’un Çirkin Paylaşımları

Limon FC’yi temsil eden popüler Twitch yayıncısı Burak Kenan “Holmes” Öztürk, çirkin paylaşımları nedeniyle büyük tepki çekti. Rakip takım oyuncularının eşleri ve sevgilileri hakkında yaptığı uygunsuz paylaşımlar sosyal medyada geniş yankı buldu.

Uri Pons’un Açıklamaları

Rakip takım oyuncularından Uri Pons, Limon FC ile yaşanan olayları anlatarak, eşlerinin taciz edildiğini ve sessiz kalamayacaklarını belirtti. Bu durum Limon FC’nin turnuvadan diskalifiye edilip edilmeyeceği konusunu gündeme getirdi.

Resmi Açıklamalar Bekleniyor

Limon FC’nin durumu ve Holmes’un davranışları hakkında yapılacak resmi açıklamalar merakla bekleniyor. Holmes, hatasının farkında olduğunu belirterek, takıma zarar vermemek adına turnuvadan ayrılacağını açıkladı.

Uri Pons’un Yanıtı

Özür mesajına yanıt veren rakip takım oyuncusu Uri Pons, Holmes’un kovulmasından dolayı teşekkür ederek, bu tür davranışların kabul edilemez olduğunu belirtti. Limon FC, rakip takımdan özür dilediğini belirten bir gönderi paylaştı.

Kings League Nedir?

Emekli olduktan sonra Twitch yayıncısı Ibai Llanos’a verdiği röportajda Kings League’den bahseden Gerard Pique, organizasyonu hayata geçirerek futbolun yenilenme ihtiyacını vurguladı. Kings League, klasik futboldan farklı olarak 12 oyuncudan oluşan takımların mücadelesine dayanıyor.

İlgili Yazılar