Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor & Fitness
  4. »
  5. Beşiktaş Başkanı Hasan Arat: “Kupa, Beşiktaşlı Çocukları Mutlu Etti”

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat: “Kupa, Beşiktaşlı Çocukları Mutlu Etti”

Haber Haber -
24 0

Hasan Arat, Kupa Sonrası Açıklamalarda Bulundu

Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası finalinde Trabzonspor’u 3-2 yenerek 11. kez kupanın sahibi oldu. Maçın ardından konuşan Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Beşiktaşlı çocukların okullarına mutlu gideceğini söyledi. Arat, “Beşiktaş’ın çocuklarını çok mutlu ettiler. Yarın formalarını giyecekler, okullarına mutlu gidecekler. Beşiktaş bu, çok güzel bir camia. Camiamla gurur duyuyorum.” dedi.

Arat: “Kupayı Sporcularımız Hediye Etti”

Arat, kupa kazanmanın önemli olduğunu belirterek, “Kupayı sporcularımız hediye etti, biz sadece onlara o ortamı hazırladık. Gerçekten inandılar. Bugüne çok hazırlandılar. Beşiktaş’a layık şekilde güzel bir futbol oynadılar.” ifadelerini kullandı.

Arat: “Son 90 Dakikayı İyi Oynadılar ve Kupayı Kazandılar”

Beşiktaş Başkanı, maçın sonucuna ilişkin olarak, “Son 90 dakikayı iyi oynadılar ve kupayı kazandılar. Çocuklar çarşıya kupayı götürecek. Bu kupa Beşiktaş çarşısına gidecek. Çok travmatik bir sezon geçirdik. Son ana kadar eğer şansınız varsa, o kupa orada duruyorsa ve buna da hak kazanmışsanız almanız lazım. Onlarda bunu yaptılar.” şeklinde konuştu.

Arat: “Trabzonspor’u Centilmen Mücadelesinden Dolayı Tebrik Ediyorum”

Arat, Olimpiyat Stadı’ndaki maçın seyirci kalitesinin güzel olduğunu belirterek, “Federasyon da iyi hazırlanmış her açıdan. Hakem çok iyi bir maç idare etti. Trabzonspor’u centilmen mücadelesinden dolayı tebrik ediyorum. Bugün Türkiye’nin özlediği birçok şey yaşandı.” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar