Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Ekonomik Oto Kokusu Çeşitleri

Ekonomik Oto Kokusu Çeşitleri

admin admin -
16 0

 

Toptan oto kokuları satışı yapan firmamız, hemen her bütçeye hitap eden düşük ücretlerle satış yapmaktadır. Oto kokuları toptan olarak satılması nedeniyle adet üzerinden ücret belirlenmekte olup isteğe bağlı olarak perakende satışları da yapılabilmektedir.

Oto kokusu tercihi yapılırken, kokuların bulunduğu ipli tasarımlar ya da cam şişe tasarımları müşterilerimizin tercihlerine göre belirlenmekte olup aynı zamanda araç içerisindeki rahat kullanımları da değerlendirilerek satış yapılmaktadır.

İpli oto kokuları tasarımları, farklı renklerde tasarlanabildiği gibi aynı zamanda farklı şekillerle de kişilerin beğenilerine göre düzenlenebilmektedir. Aynı zamanda araç renklerine de uyumlu olarak tercih edilebilmektedir.

Cam şişe olarak tasarlanan oto kokuları ise küçük tasarımlar şeklinde belirlenmektedir. Bu şişelerin araç içerisinde farklı yerlere konumlanması mümkün olmakla birlikte klima bölümlerinin yakınlarına eklenmesi durumunda daha yoğun bir koku yayılımı sağlanabilmektedir.

Oto koku toptancısı olarak hizmet vermekte olan firmamız hem ipli hem de camlı şekillerde oto kokuları tasarlayarak toptan şekillerde satış yapabilmektedir. Yapılan satışlar hem şahıslara hem de firmalara yönelik sunulabilmektedir.

Üretimini yapmış olduğumuz oto kokularında üretim prensibimiz öncelikli kalıcı ve doğal kokuların kullanılması olarak belirlenmektedir. Bunun yanı sıra oto kokularımızın en ekonomik biçimde müşterilerimize ulaştırılmasını amaçlamaktayız.

Firma personellerimiz ile üretim sürecinden pazarlama sürecine kadar düzenli ve titizli bir biçimde çalışarak, siz müşterilerimizin araba kokuları ürünlerinden memnun kalmanıza yönelik hizmet vermekteyiz.

Sipariş İçin Otokokulari.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir